چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

میلان اشکرینیار: برای صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان باید در مقابل شریف تیراسپول پیروز شویم

میلان اشکرینیار: برای صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان باید در مقابل شریف تیراسپول پیروز شویم

میلان اشکرینیار، مدافع اسلواک اینتر می گوید این موضوع که این تیم گل های زیادی دریافت کرده راضی کننده نیست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اف سی اینتر نیوز، میلان اشکرینیار به همراه سیمونه اینزاگی در کنفرانس خبری قبل از دیدار با شریف حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود:

فصل قبل اینتر اشرف حکیمی را در سمت راست خود داشت اما در این فصل دو بازیکن دفاعی تر به نام های دومفریز و دارمیان را دارد. این چه تاثیری در کار تو دارد؟
همه ما می دانیم که اشرف حکیمی بازیکنی بسیار باکیفیت است. اما فصل گذشته نیز بازی های زیادی را در کنار دارمیان انجام دادم. من احساس خوبی از بازی کنار دارمیان و همچنین دنزل دومفریز دارم. تفاوت چندانی برای من وجود ندارد و نقش خودم را ایفا می کنم. من و سایر بازیکنان همیشه سعی داریم به تیم کمک کنیم.
اینتر در 7 بازی در سری آ موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نشده است. به نظر تو مشکل چیست؟
ما مطمئنا گل های زیادی دریافت کرده ایم اما تیم های اینزاگی اینگونه هستند. اکنون ما بیشتر حمله می کنیم و گاهی فضاها را باز می گذاریم اما این نباید رخ دهد. باید در حمله و دفاع متوازن تر شویم. اگر در فوتبال تیمی گل نخورد، شانس بیشتری برای موفقیت دارد. گل های زیادی دریافت کرده ایم و از این بابت راضی و خوشحال نیستیم و این یعنی در اموری نیاز به پیشرفت داریم. فصل قبل نیز در این مقطع گل های زیادی دریافت می کردیم ولی سپس شرایط تغییر کرد و همه چیز در ادامه به خوبی پیش رفت.
تاکنون در این فصل دو گل به ثمر رسانده ای. چه چیزی برای تو در محوطه جریمه حریف متفاوت تر شده؟
باید بگویم ما برخی از بازیکنان را در تیم داریم که در ضربات کرنر و کاشته فوق العاده هستند. خوشحالم که توپ هایی در محوطه به من می رسد و امیدوارم چند گل دیگر نیز به ثمر برسانم.

آیا بازیکنان باتجربه تر در تیم مانند خودت با دیگر نفرات درباره نحوه صعود به دور بعد لیگ قهرمانان صحبت کرده اند؟
نیازی به صحبت درباره آن نیست زیرا حتی بازیکنان جدید اینتر نیز می دانند از آنجا که در چند سال اخیر در صعود ناکام بوده ایم، چقدر برای صعود از گروه در فصل جاری مشتاقیم. همه می دانیم بازی برای اینتر و بازی در لیگ قهرمانان چه ارزش و معنایی دارد. باید روی بازی فردا تمرکز کنیم و تمایل به انجام یک بازی خوب و کسب پیروزی در تیم وجود دارد. فردا فقط نتیجه است که اهمیت دارد و اگر می خواهیم از گروه خود در لیگ قهرمانان صعود کنیم باید در مقابل شریف به پیروزی برسیم.
تو از جمله بازیکنانی به شمار می روی که هم در بازی های ملی و هم باشگاهی همیشه در حال بازی کردن هستی. آیا کار برای چنین بازیکنانی سخت تر است؟
مطمئناً بازی های زیادی وجود دارد اما وقتی یک بازیکن برای باشگاهی مانند اینتر بازی می کند، می خواهد در همه آنها حضور داشته باشد. ما یک تیم قوی متشکل از بازیکنان باکیفیت داریم و خوشحالیم که در چند جبهه رقابت می کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.