دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

رافائل لیائو: میلان می خواهد از گروهش صعود کند

رافائل لیائو: میلان می خواهد از گروهش صعود کند

در چارچوب هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، سه شنبه شب تیم های پورتو و میلان در استادیوم دراگائو به مصاف هم می روند.

به گزارش ایران ورزشی و فوتبال ایتالیا، رافائل لیائو، وینگر پرتغالی میلان که این روزها بسیار آماده است و فرم خوبی دارد، در کنفرانس خبری پیش از بازی با پورتو درباره اهمیت این دیدار و انگیزه های خودش صحبت کرد:

حس می کنم قبلا ثبات را کم داشتم. امروز به لطف هم تیمی ها و سرمربی ام، منظم تر بازی می کنم. سری آ لیگ سختی است و وقتی به میلان آمدم، فهمیدم که وضعیت با لیگ فرانسه تفاوت دارد. از کودکی می خواستم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم. سرود این مسابقات مرا به وجد می آورد و فردا می خواهم از این فرصت برای پیروزی در بازی استفاده کنم. می خواهم در هر بازی نشان دهم که چه کارهایی می توانم انجام دهم. مسئله مهم کسب پیروزی است نه گل یا پاس گل من.
رافائل لیائو ادامه داد:

باید بتوانیم امتیازات لازم برای صعود از گروه را کسب کنیم. رویارویی با پورتو همیشه سخت است. آن ها حریفی سرسخت هستند اما این بازی برای من و هم تیمی هایم مثل یک فینال است. ما می خواهیم پیروز شویم و امتیازات لازم برای پیش روی در مسیرمان را کسب کنیم. این یک فینال است که می خواهیم با ذهنیت درستی در آن حاضر شویم چرا که پورتو تیمی خوب و با کیفیت است و سرمربی اش فوتبال ایتالیا را می شناسد. میلان می خواهد از گروهش بالا برود. ما تیم جوانی هستیم اما ذهنیت درستی داریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.