سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

مودریچ: جام جهانی دو سالانه بی معنی است

مودریچ: جام جهانی دو سالانه بی معنی است

لوکا مودریچ هم در کنار سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل شاختار دونتسک حضور پیدا کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، هافبک باتجربه و کروات مادریدی ها گفت:

این بازی واقعاً مهم است، مخصوصاً که آخرین بازی خود را در خانه واگذار کرده ایم. دیگر جایی برای لغزش وجود ندارد. باید مثل رئال مادرید واقعی، با قدرت و اعتماد به نفس قدم به میدان بگذاریم. طی سه بازی اخیر در بهترین فرم خود نبوده ایم اما وقفه بازی های ملی به موقع از راه رسید. آماده ایم و عملکرد خوبی ارائه خواهیم کرد. مصمم هستیم تا عملکرد خوبی ارائه کنیم و پیروز شویم، و این مهم است. با حریفان قدرتمندی روبرو شده ایم و این در بازی های اخیر مشهود بوده است. بازی سختی خواهیم داشت.

مقایسه ها؟ من اهل مقایسه نیستم. فکر می کنم ژاوی، اینیستا و بوسکتس در مقطعی برای باشگاه و تیم ملی خود عالی عمل کردند. ما (کاسمیرو، کروس و مودریچ) هم کارهای زیادی برای رئال مادرید انجام داده ایم ترجیح می دهم دیگران نظر بدهند که کدام خط میانی بهتر بوده است.
کریم بنزما و توپ طلا
نامزدهای مختلفی هستند که شانس بردن این جایزه را دارند. کریم را به عنوان یکی از آنها در نظر می گیرم. با توجه به عملکردی که امسال داشته و همچنین کارهایی که طی سال های اخیر انجام داده و در سطح بسیار بالایی بوده، لیاقتش را دارد. علاوه بر این، همراه با تیم ملی فرانسه هم به قهرمانی رسید و وقتی پای رأی گیری در میان باشد، این اهمیت پیدا می کند. امیدوارم بنزما برنده این جایزه شود چون شایستگی اش را دارد.
جام جهانی دو سالانه
به نظر من برگزاری جام جهانی هر دو سال یکبار بی معنی است. خاص بودن جام جهانی به خاطر هر چهار سال یک بار بودن آن است و همه بی صبرانه منتظرش هستند. واقعاً در این خصوص چیزی از بازیکنان و مربیان نپرسیده اند. هیچ معنایی ندارد و نمی دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.