شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

فن دایک: حس می کنم در هر بازی بهتر می شوم

فن دایک: حس می کنم در هر بازی بهتر می شوم

ویرجیل فن دایک با اشاره به این که حس می کند در هر بازی بهتر می شود گفت لیورپول دیداری سخت مقابل اتلتیکو مادرید خواهد داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از لیورپول اکو، در آستانه تقابل لیورپول مقابل اتلتیکو مادرید، ویرجیل فن دایک، مدافع هلندی سرخ ها در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخ گوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

صلاح
او این روزها خیلی خوب است. صلاح فوق العاده است و در سال های اخیر دائما این موضوع را نشان داده است.
فرم خوب خودش
می خواهم برای تیم باشگاهی و تیم ملی کشورم تا آنجا که می توانم خوب باشم. همه می دانند بازگشت از مصدومیت زانو چقدر سخت است.
تقابل با اتلتیکومادرید
نیاز به انگیزه مضاعف نداریم. لیگ قهرمانان معتبرترین جام اروپا است. می خواهیم برویم و کیفیت مان را نشان دهیم. می دانیم دیدار سختی خواهد بود.

نتایج خوب اخیر لیورپول
نتایج خوبی گرفته ایم و این چیزی است که همه ما امیدوار بودیم اتفاق بیافتد. اگر نگاهی به بازی های ما بیاندازید، هنوز لحظاتی وجود دارد که باید بهتر شویم. باید در بهترین فرم خود باشیم تا نتیجه خوبی بگیریم. از لحظه لذت می بریم اما هیچ چیز تضمین شده نیست.
کیفیت تیمی
تیم فوق العاده ای داریم. اگر نگاهی به دیدار مقابل واتفورد بیاندازید، سادیو صدمین گل لیگ برتری خود را به ثمر رساند و باید بیشتر در این باره حرف بزنیم. فیرمینو هم هت تریک کرد. همه ما وظایفی داریم و هر کس مسئولیت منحصر به فرد خودش را در تیم دارد.
بازگشت از مصدومیتی طولانی
پیش فصلی طولانی داشتم و حس می کنم در هر بازی بهتر می شوم. برای مدت زمانی طولانی است در کنار هم کار می کنیم و در تلاشیم تا به بهترین فرم خود برگردیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.