جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

پیکه: بازیکن رئال مادرید پس از شکست 6-2 در ال کلاسیکو به مهمانی شبانه رفت!

پیکه: بازیکن رئال مادرید پس از شکست 6-2 در ال کلاسیکو به مهمانی شبانه رفت!

جرارد پیکه، مدافع 34 ساله اسپانیایی که در پیروزی 6-2 بارسلونا مقابل رئال مادرید در سال 2009 موفق به گلزنی شد، یک خاطره جالب از آن دیدار بیان کرد.

به گزارش ایران ورزشی و جرارد پیکه در مصاحبه با مارکا درباره رفتار جالب یکی از بازیکنان رئال مادرید پس از شکست 6-2 در ال کلاسیکو و صحبت های جدید بارتومئو، حرف های جالبی زد:

از پیروزی 6-2 مقابل رئال مادرید در برنابئو، یک خاطره خیلی جالب دارم که البته مربوط به یکی از بازیکنان رئال مادرید است. البته اسم آن بازیکن را نمی گویم. یکی از بازیکنان رئال مادرید پس از آن شکست، به مهمانی شبانه رفت. شما وقتی شکست می خورید طبیعتا نباید به مهمانی شبانه بروید. با این حال مردم هم باید متوجه شوند که بازیکنان فوتبال، زندگی شخصی هم دارند.
او درباره منتفی شدن انتقال وینیسیوس جونیور و انتخاب برنده توپ طلا گفت:

اخیرا در توییتر خواندم که بارتومئو دوباره صحبت کرده است. چیزی نمی خواهم در این مورد بگویم زیرا اگر بخواهم در این باره حرف بزنم، منفجر می شوم. با وینیسیوس جونیور برای انتقال به بارسلونا صحبت کرده بودم اما او به مادرید آمد و در آخرین لحظه تصمیم گرفت پیشنهاد رئال مادرید را بپذیرد چرا که پیشنهاد آن ها دو برابر بارسلونا بود.  با توجه به معیارها، توپ طلا باید به لیونل مسی برسد. اگر بخواهیم بهترین بازیکن جهان را انتخاب کنیم، آن شخص لیونل مسی است.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.