چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

کمالوند: فوتبال بدون تماشاگر مثل غذای بی نمک است

کمالوند: فوتبال بدون تماشاگر مثل غذای بی نمک است

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان می گوید امروز یازده بازیکن غیرتمند برای اولین بار کنار هم بازی کردند آن هم بدون بازی تدارکاتی.

به گزارش ایران ورزشی، فراز کمالوند پس از تساوی بدون گل مقابل پیکان در نشست خبری اظهار داشت:

خیلی خوشحالم از اینکه یک فصل دیگر را در لیگ برتر می توانیم از جذابیت‌ها و قشنگی فوتبال لذت ببریم. امیدوارم این بحث کرونا زودتر تمام شود و تماشاگران بازگردند. فوتبال بدون تماشاگر مثل غذای بی نمک است. امیدوارم با حضور تماشاگران لذت ببریم. همه از شرایط تیم ما مطلع هستند. امروز یازده بازیکن غیرتمند که 90 دقیقه بازی کردند برای اولین بار کنار هم بازی کردند آن هم بدون بازی تدارکاتی، ما حدود 20 روز است که تمرینات را شروع کردیم.
وی افزود:

اکثر تیم ها بیش از 10 بازی تدارکاتی داشتند اما ما حتی فصل بدنسازی هم نداشتیم و توانستیم در گام اول یک امتیاز بگیریم. باید یک تشکر ویژه از نماینده مردم شهرمان در مجلس و شورای تامین و فرماندار عزیز مسجدسلیمان داشته باشم زیرا همه سنگ تمام گذاشتند و کار عجیبی انجام دادند و در کمتر از 20 روز تیم را آماده کردیم. فقط دو بازیکن از فصل گذشته در اختیار داشتیم و 92-93 درصد تیم ما تغییر کرده است. یک امتیاز بازی امروز برای ما حکم برد را داشت و امیدوارم در ادامه راه موفق باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.