شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

ناگلزمان: گورتسکا فردا غایب خواهد بود؛ بنفیکا یکی از بهترین تیم های پرتغال است

ناگلزمان: گورتسکا فردا غایب خواهد بود؛ بنفیکا یکی از بهترین تیم های پرتغال است

سرمربی بایرن مونیخ اعلام کرد هافبک تیمش به خاطر مصدومیت در دیدار فردا غایب خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی؛ از هفته سوم مسابقات لیگ قهرمانان بایرن مونیخ فردا باید در پرتغال مقابل بنفیکا قرار بگیرد. به همین خاطر یولیان ناگلزمان، سرمربی باواریایی ها در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های این مربی را در ادامه می خوانید:

تقابل با بنفیکا
آنها یکی از بهترین تیم های پرتغال هستند که فوتبالیست های خوبی دارند. دوست دارند مالک توپ باشند و عادت دارند در حالی در لیگ پرتغال بازی کنند که مالک توپ هستند. مربی آنها به طرزی باورنکردنی با تجربه است و این تیم بسیار انعطاف پذیر محسوب می شود.
لوکاس هرناندز
اگر اتفاقی غیرمعمول حس کنم با او صحبت خواهم کرد اما چنین چیزی حس نکردم. کاملا برعکس، خیلی خوب تمرین و بازی می کند.او قطعا فردا هم بازی بسیار بسیار خوبی خواهد داشت. به نظرم او یک حرفه ای برجسته است و می تواند شرایط را به خوبی ارزیابی کند.
قدرت بیش از حد بایرن مونیخ در بوندسلیگا
  همیشه بهتر است هر کاری برای موفقیت انجام داد تا این که غر زد. قبلا سرمربی تیمی دیگر در بوندسلیگا بوده ام و هر راهی بوده امتحان کرده ام تا بایرن را متوقف کنم. حالا خوشحال هستم تیمی دارم که به شدت باکیفیت است و برای برد عطش دارد.
قهرمانی تیمی دیگر در لیگ آلمان به جز بایرن در 10 سال آینده
در نهایت همه چیز بستگی به داشتن بهترین عملکرد مقابل بایرن دارد. به همین خاطر می توانم بگویم بله می توانم تصور کنم در 10 سال آینده تیم دیگری قهرمان شود.

غایبین
لئون سرما خورده است و نمی تواند بازی کند. مصدومیت دیویس در دیدار مقابل لورکوزن چندان جدی نیست اما می خواهیم دو یا سه روز به او استراحت بدهیم زیرا برنامه بازی های فشرده ای داریم.
علاقه پاوار برای بازی در دفاع میانی
خوب است که بازیکنان دوست داشته باشند در پست های دیگر بازی کنند. نکته مهم این است که پاوار بازی می کند و واقعا چندان اهمیتی ندارد که پستش چه باشد. او در روزهای اخیر خیلی خوب تمرین کرده است و فکر میکنم فردا بازی کند و عملکرد خوبی داشته باشد.
بازی زابیتسر به جای گورتسکا
زابیتسر وقتی در تیم من بود همیشه به عنوان یک بازیکن شماره 6 بازی می کرد و قطعا فردا هم این گزینه وجود دارد.
زوله
  نیکولاس هنوز هم میل به تهاجم دارد که از روزهای جوانی اش باقی مانده است. مشخصا یکی از گزینه های دفاع راست است اما نه به عنوان گزینه دائمی. به او به عنوان مدافع میانی نیاز داریم. فردا وقتی بنجی برگردد، زوله قطعا به پستی دیگر می رود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.