سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

اوپامکانو: چرا نباید فاتح لیگ قهرمانان شویم

اوپامکانو: چرا نباید فاتح لیگ قهرمانان شویم

مدافع بایرن مونیخ معتقد است دلیلی ندارد باواریایی ها نتوانند مجددا فاتح لیگ قهرمانان شوند.

به گزارش ایران ورزشی؛ از هفته سوم مسابقات لیگ قهرمانان، بایرن مونیخ فردا شب در پرتغال مقابل بنفیکا قرار خواهد گرفت. به همین خاطر دایوت اوپامکانو، مدافع فرانسوی باشگاه باواریایی در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخ گوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

تقابل با بنفیکا
همان طور که مربی گفت آنها تیمی بسیار با تجربه هستند و در خانه خودشان بازی می کنند. باید آماده باشیم و نباید گل بخوریم. سعی می کنیم فاصله ایجاد شده در صدر جدول با سایر تیم های گروه را حفظ کنیم.
فتح لیگ قهرمانان
شرایط حاکم بر تیم خوب است. هر کاری در توانمان هست انجام می دهیم تا جای ممکن در مسابقات پیش برویم. چرا نباید قهرمان شویم؟ می خواهیم همه جام ها را فتح کنیم و برای رسیدن به این هدف هر کاری می کنیم ولی فعلا باید تمرکزمان روی بازی فردا باشد.
گل نخوردن بایرن در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان
یک مدافع هستم و از دفاع کردن لذت می برم. از گل خوردن تیمم بیزارم. همانند هر کس دیگری با تمام وجود تلاش می کنم و به تیمم به بهترین شکل ممکن کمک می کنم. خیلی خیلی خوشحالم که می توانم به تیم کمک کنم. کار من همین است.
تفاوت بین بایرن و لایپزیش
به نظرم بایرن تجربه و قهرمانی های بیشتری نسبت به لایپزیش دارد. بایرن تیم خیلی خوبی است. لایپزیش بازیکنان با استعداد خوبی دارد که هنوز در حال پیشرفت کردن هستند.لواندوفسکی برنده توپ طلا شود یا بنزما؟

هر دوی آنها لیاقت برنده شدن دارند. آنها بهترین هستند و هر سال بارها و بارها این موضوع را نشان داده اند. اگر لواندوفسکی برنده شود، خیلی خوشحال می شوم اما اگر بنزما برنده شود هم خوشحال خواهم شد.
بازی آسان مقابل بنفیکا
هیچ تیم کوچکی در لیگ قهرمانان وجود ندارد. فقط تیم های بزرگ در این تورنمنت حاضر هستند. بردن در هیچ مسابقه ای قطعی نیست. هیچوقت هدفمان را فراموش نمی کنیم و همیشه متمرکز باقی خواهیم ماند. برای پیروزی هر کاری خواهیم کرد.
اولین هفته حضور در بایرن
خیلی اینجا راحت هستم. جو حاکم بر تیم از همان آغاز خوب بود. آنها به خوبی به من خوش آمد گفتند و خوشحالم که بخشی از این تیم هستم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.