چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

کلانتری: بی تجربگی باعث شد بازی را به نساجی واگذار کنیم

کلانتری: بی تجربگی باعث شد بازی را به نساجی واگذار کنیم

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز می گوید بازی را خوب شروع کردیم ولی بی تجربگی باعث شد نتیجه را به نساجی واگذار کنیم.

به گزارش ایران ورزشی ، علی اصغر کلانتری بعد از شکست فجر سپاسی مقابل نساجی در اولین هفته مسابقات لیگ برتر اظهار داشت:

در ابتدا به تیم نساجی تبریک می گویم چون در بازی اول گرفتن 3 امتیاز برای هر تیمی  خوب است. از نظر بار فنی، بازی خیلی خوبی انجام شد و دو تیم فوتبال جاندار و تاکتیکی انجام دادند.
وی افزود:

نساجی 80 درصد بازیکنان سال قبل را در اختیار داشت ولی ما 50 درصد تیم سال قبل را در ترکیب داشتیم و یکسری جوان و با تجربه به آنها اضافه کردیم.بازی را امیدوارانه شروع کردیم ولی کم تجربگی و بی تجربگی روی مسائل ریز باعث شد تا بازی را واگذار کنیم و موقعیت هایمان را از دست بدهیم.

سرمربی تیم فجر سپاسی گفت:

ما در هر دو نیمه موقعیت های خوبی داشتیم البته شایستگی های نساجی هم بالا است. ما نشان دادیم می توانیم به هر تیمی ضربه بزنیم ولی باید روز به روز نقاط ضعمان را برطرف کنیم.
کلانتری در خصوص اینکه تیمش امروز سختکوش بازی کرد عنوان کرد:

ما خوب تمرین کردیم و در موعد مقرر تمریناتمان را شروع کردیم و آمادگی جسمانی بازیکنان را بالا بردیم. تیم ما آماده است و امروز نشان دادیم حتی می توانستیم 45 دقیقه دیگر بازی کنیم. یکی از دلایلی که باعث می شود برای تیم های دیگر دردسر درست کنیم تحت فشار گذاشتن و دوندگی بالا است. قبل از بازی هم گفتم ما تیم یکدستی هستیم و فاصله آنچنانی بین بازیکنانمان نیست.
وی ادامه داد:

درست است که چند بازیکن ما تجربه بازی در لیگ برتر را ندارند ولی دوندگی آنها بالا است و اگر یکی از بازیکنان ما اشتباه کند یا جا بماند بقیه دنبال برطرف کردن اشتباهاتشان هستند. ما اگر اشتباهاتمان را برطف کنیم کمک بزرگی به تیممان انجام دادیم.
سرمربی فجر سپاسی در خصوص خلا تماشاگران دو تیم در مسابقه گفت:

من مطمئن بودم اگر در بازی امروز تماشاگران نساجی در ورزشگاه حضور داشتند 30 دقیقه تیم ما را تشویق می کنند چون ارتباط خیلی خوبی بین تیم ما و نساجی وجود دارد. سالی که نساجی به لیگ برتر صعود کرد و ما جا ماندیم به آنها تبریک گفتیم. خیلی خوشحال هستم که نساجی در لیگ برتر حضور دارد و ما هم صعود کردیم. من مقابل نادر دست نشان رو به روی نساجی بازی می کردم، فراموش نمی کردم فوتبال ایران به نساجی و فجر سپاسی افتخار می کنند. امیدوارم باشگاهی مثل ملوان هم به لیگ برتر صعود کند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.