پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

الگری: زنیت مهاجمانی خاص و متفاوت دارد

الگری: زنیت مهاجمانی خاص و متفاوت دارد

ماسیمیلیانو الگری، سازمان دفاعی تیمش را برای رویارویی با سردار آزمون و آرتم دزیوبا آماده کرده است.

ایران ورزشی/ در چارچوب هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب تیم های زنیت و یوونتوس در سن پترزبورگ به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت یوونتوس، مکس الگری سرمربی یووه در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران جواب داد:

زنیت یک تیم باکیفیت از نظر فنی است و ذهنیت اروپایی دارد. . پیروزی در بازی مقابل زنیت برایمان خیلی مهم است چون با پیروزی در این بازی می توانیم گام مهمی به سوی صعود از گروه مان برداریم. زنیت کیفیت بالایی در خط هافبک دارد و مهاجمانش نیز ویژگی های خاص و متفاوتی دارند. بنابراین ما باید برای کسب نتیجه خوب، بازی خوبی ارائه دهیم.
  ما هنوز باید بهتر شویم، به خصوص در سی متر پایانی زمین حریف. تیم الان یاد گرفته است چگونه به خوبی دفاع کند. باید به ثبات در نتایج می رسیدیم. در شروع کار، اشتباهاتی کردیم و متحمل ضرر شدیم اما آرام ماندیم. الان تیم در دو فاز حمله و دفاع، خوب بازی می کند. ما هرروز کار می کنیم تا روند پیشرفت مان را حفظ کنیم. کسب نتایج، اعتماد به نفس تیم را افزایش می دهد.
سرمربی بیانکونری درباره وضعیت آمادگی بازیکنانش صحبت کرد و مطابق معمول، نام چند بازیکن فیکس برای بازی فردای تیمش را هم لو داد:

مصدومیت ماتیاس دلیخت کاملا بهبود یافته و از ابتدا به میدان خواهد رفت. روگانی گزینه جانشین بود تا در صورت نرسیدن دلیخت به میدان برود اما مدافع هلندی ما آماده است. بونوچی و شزنی هم فردا به میدان می روند. آرتور ملو هم فردا بازی خواهد کرد اما درباره بازی کردنش از ابتدا مطمئن نیستم. آرتور بازیکنی است که می تواند جلوی مدافعان یا به عنوان هافبک باکس تو باکس به جای لوکاتلی یا بنتانکور به میدان برود.
موراتا خوب است و ریکاوری کرده است. این یعنی او می تواند از اول بازی کند. الکس ساندرو هم برگشته است. ماتیا دی شیلیو هم در بازی قبلی نمایش خوبی داشت اما این نمایش ها باید برایش عادی شود. دیبالا به صورت انفرادی خوب تمرین می کند. او احتمالا برای بازی مقابل اینتر در دسترس خواهد بود. الان به بازی مقابل اینتر فکر نمی کنیم و نمی خواهیم حواس مان پرت شود اما تا آن بازی، دیبالا احتمالا قادر خواهد بود دقایقی بازی کند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.