سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

مارکوس رشفورد: تمام تلاش مان را انجام خواهیم داد تا اتفاقات بازی با لسترسیتی تکرار نشود

مارکوس رشفورد: تمام تلاش مان را انجام خواهیم داد تا اتفاقات بازی با لسترسیتی تکرار نشود

مارکوس رشفورد در نشست خبری قبل از بازی منچستریونایتد - آتالانتا پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از منچستر ایونینگ نیوز، رشفورد در ابتدای این نشست در مورد واکنش نفرات منچستریونایتد به باخت مقابل لسترسیتی گفت:

در باشگاهی مثل منچستریونایتد به محض این که شکست بخورید، چنین اتفاقی پیش می آید. به نظرم ما بازیکنان باید موارد ابتدایی را درست انجام بدهیم، در مورد خودمان یک بازنگری داشته باشیم و ببینیم در کجای کار می توانیم بهتر عمل کنیم. مثل هر بازی دیگری و صرف نظر از برد یا باخت، یک گفتگوی درون تیمی داشتیم. ما می دانیم که بازی بعدی فرصتی برای پیشرفت کردن است و هدف هم همین است.
به رشفورد گفته شد پس از چنین شکست هایی است که می توان از حقایق در مورد تیم اطلاع پیدا کرد. واکنش او از این قرار بود:

بله البته نه فقط بعد از شکست ها. حتی بعد بعضی از بردها، خودمان متوجه می شویم که خیلی خوب بازی نکردیم... خوب دفاع کردن به ویژه در لیگ برتر اهمیت زیادی دارد و حرف من فقط درباره چهار نفر عقب زمین نیست، بلکه کل تیم مخاطب من است. مقابل لستر بیش از حد باز بازی کردیم. آن ها تیم خوبی هستند و تیم های خوب زیادی در آن لیگ حضور دارند. ما روی این موضوع کار کردیم و تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا دوباره تکرار نشود. بازی فردا فرصت مناسبی است تا این را نشان بدهیم.

سپس از رشفورد سوال شد «فصل موفقیت آمیز» برای منچستریونایتد چه تعریفی دارد. 

ما بازیکنان دنبال کسب جام هستیم. کادر فنی هم همین طور؛ همه دنبال کسب جام هستند ولی این اتفاق یک شبه رخ نمی دهد و مستلزم برداشتن یکسری قدم هاست. مدتی است که در این مسیر هستیم و چند باری هم به فتح جام نزدیک شدیم. باید تفاوت بین نزدیک شدن و دست زدن به جام را پیدا کنیم. اما در وضعیتی که الان هستیم، بازی بعدی اهمیت دارد و نمی خواهیم خیلی به آینده دور فکر کنیم.
رشفورد همچنین در خصوص بازگشت خود از مصدومیت اضافه کرد:

شروعی تازه؟ بله، به نوعی دنبال آن هستم. اما حقیقتا نمی خواهم در مورد گذشته حرف بزنم. نگاه من به آینده است و تلاش می کنم تا بهترین بازیکن ممکن باشم و به هم تیمی هایم کمک کنم. بخش زیادی از تمرکز من، در حال حاضر صرفا معطوف به بازی آینده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.