چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

سعید دقیقی: پیکان نباید به خاطر بازیکنان تیم امیدش آسیب ببیند

سعید دقیقی: پیکان نباید به خاطر بازیکنان تیم امیدش آسیب ببیند

مدیر تیم فوتبال پیکان در خصوص تعامل با تیم امید که ماه آینده در آسیا بازی دارد واکنش نشان داد.

به گزارش ایران وززشی، سعید دقیقی بعد از تساوی بدون گل مقابل نفت مسجدسلیمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:

تمرینات مان را حدود 45 روز قبل آغاز کردیم و تیمی متشکل از بازیکنان جوان و با استعداد داریم. همیشه بازی های اول برای تیم‌هایی که بازیکن جوان دارند  سخت است. نفت مسجدسلیمان هم تیمی با کادرفنی و بازیکنان خوب است.  سعی کردیم در شروع مسابقات قوی عمل کنیم البته کادرفنی باید بیشتر در مورد مسایل فنی صحبت کنند. به مرور با جوانانی که داریم حرف های بیشتری برای گفتن داریم.
مدیر تیم پیکان در مورد تعامل با تیم امید و مهدوی کیا  برای جذب بازیکنان این تیم گفت:

سه بازیکن دعوت شده به تیم امید در تیم ما ثابت هستند. امروز این مساله را مشاهده کردید به دنبال تعامل هستیم. یعنی نزدیک به 30 درصد تیم ما،  بازیکنان اصلی به دنبال تعامل با تیم امید و فدراسیون هستیم. هم من شخصا و هم مجموعه پیکان با مهدوی کیا ارادات داریم اما در قالب مذاکره مشکلات  پیکان هم باید حل شود. در دو مسابقه این بازیکنان را در اختیار نداشته باشیم مشکل خواهیم داشت، برای تیمی که استعداد یابی می کند در پرورش استعدادها نقش مهمی ایفا می کند، خیلی بد است که این سه بازیکن را در اختیار نداشته باشد. امیدوارم فدراسیون و سازمان لیگ و دبیر کل محترم راهکاری پیدا کنند که نیازهای هر دو تیم برطرف شود.

وی در مورد اینکه راهکار این است که پیکان بازی هایش لغو شود، عنوان کرد:

چون در فیفا دی نیست  قوانین مربوط به فیفا این است که می توانیم بازیکن ندهیم اما در ریاست فدراسیون قبلی قانونی به تصویب رسیده که  اگر بازیکن ندهیم بازیکن محرومیت می شود اما فکر نمی کنم این منبع قانونی درستی داشته باشد. ما تابع قوانین فیفا هستیم و باید در قالب تعامل حل شود. مهدوی کیا از بهترین دوستان ما هستند و برای تیم امید بعد از چهل و خرده ای سال آرزوی موفقیت داریم. باید به گونه ای باشد که تعامل باشد و آرزوی موفقیت برای مهدوی کیا و فدراسیون داریم. جوانان چه بازیکن و چه مربی همیشه به بهترین ها برسند اما باید تدبیری باشد که ما آسیبی نبینیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.