چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

خوزستان میزبان جام جهانی کشتی پهلوانی

خوزستان میزبان جام جهانی کشتی پهلوانی

سرپرست امور اجرایی فدراسیون ورزش های زورخانه ای، از برگزاری رقابت های جام جهانی کشتی پهلوانی خبر داد.

به گزارش ایران ورزشی، مهرعلی باران چشمه سرپرست امور اجرایی فدراسیون ورزش های زورخانه ای، از برگزاری رقابت های جام جهانی کشتی پهلوانی به میزبانی خوزستان خبر داد و گفت: این رقابت ها از ۱۰ تا ۱۵ آذر در شهر دزفول برگزار می شود.

وی افزود: تاکنون کشورهای مختلف آمادگی خود را برای حضور در این رقابت ها اعلام کرده اند.

باران چشمه خاطرنشان کرد: اقدامات لازم برای میزبانی شایسته از این مسابقات انجام شده است و امیدواریم شاهد برگزاری خوب این رقابت ها باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری رقابت های جام جهانی کشتی پهلوانی با هماهنگی علیرضا حیدری رییس فدراسیون جهانی این رشته برگزار می شود یا خیر، گفت: ما ۲ جلسه با آقای علیرضا حیدری که از افتخارات کشور ماست داشتیم. مطمئنا برگزاری این مسابقات با هماهنگی ایشان برگزار می شود. باعث افتخار ماست که یک ایرانی سمت ریاست فدراسیون جهانی را بر عهده دارد. کشورهای مختلف به دنبال این هستند در انتخابات فدراسیون جهانی جای وی را بگیرند اما ما تمام سعی خود را می کنیم تا همچنان شاهد ادامه حضور وی باشیم و از ایشان حمایت خواهیم کرد تا این پست کماکان در اختیار یک ایرانی باشد. یکی از ضعف های ورزش ما از دست دادن پست های بین المللی مدیریتی است که امیدوارم اینبار این اتفاق نیفتد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.