دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

کلوپ: دفعه بعد به سیمئونه دست خواهم داد

کلوپ: دفعه بعد به سیمئونه دست خواهم داد

کلوپ از شاگردانش راضی هست.

 به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از BBC، لیورپول با این برد، به روند پیروزی ۱۰۰ درصدی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ادامه داد. سرمربی قرمزها در جمع خبرنگاران گفت:

بازی سختی بود که انتظارش را داشتیم. در ابتدای مسابقه به طرز غافلگیر کننده ای خوب کار کردیم. آیا انتظار داشتیم آنقدر دفاعی کار کنند؟ احتمالا نه. کار راحتی نداشتیم. ما دو گل شگفت انگیز زدیم و بعد فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم. گل اول را به حریف تقدیم کردیم و گل دوم هم اگرچه حرکت خوبی بود اما خب شکافی که در خط دفاعی داشتیم... درست نبود. فکر می کنم همه در بین دو نیمه فکر کردند بازی یک طرفه ای شاهد خواهیم بود و ما هم پیش خودمان گفتیم «بیایید دوباره یک تلاش درست و حسابی انجام بدهیم». ما در یک بازی سخت که هر دو تیم فوتبالی جدی به نمایش گذاشتند، نیمه دوم خوبی داشتیم. بعد یک پنالتی نصیب مان شد، سپس کارت قرمز از راه رسید و خلاصه شرایط به سود ما تغییر کرد.
کلوپ در مورد تصمیمات داوری گفت:

تکرار صحنه را دیدم و پنالتی ما درست بود. مورد بعدی پنالتی نبود ولی انتظارش را نداشتم. به نظرم تصمیم درستی اتخاذ شد. قطعا کارت قرمز ناشی از بدشانسی بود ولی خب، اخراج داشت. او پایش را تا صورت بازیکن بالا آورد. چنین چیزی پیش می آید. بازی سختی بود. حقیقتا نحوه برنده شدن مان اهمیت چندانی برایم نداشت! در چنین شبی، دستیابی به سه امتیاز خیلی دلچسب است.

سرمربی لیورپول در مورد دست ندادن دیگو سیمئونه با خودش هم گفت:

ما این مورد را نپسندیدیم ولی خب، شرایط واضح بود. من می خواستم با او دست بدهم. واکنش او مثل واکنش من خیلی جالب نبود. قطعا بار بعد که یکدیگر را ببینیم، با هم دست خواهیم داد. مورد خاصی نبود. طبیعتا او عصبانی بود؛ نه از دست من، بلکه به خاطر بازی.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.