جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

پاسخ فرهاد مجیدی به یک سؤال مهم:

قول تلاش آری، قول قهرمانی نه

قول تلاش آری، قول قهرمانی نه

استقلال عصر امروز مقابل تیم هوادار قرار می‌گیرد و اولین بازی خود در لیگ برتر را برگزار می‌کند. سرمربی استقلال طبق معمول در نشست خبری پیش از بازی شرکت کرد و حرف‌هایی درباره بازی با هوادار به زبان آورد. مجیدی در حالی پشت میکروفن نشست که علاقه‌ای به صحبت درباره فصل قبل از خود نشان نداد

به گزارش ایران ورزشی؛   استقلال عصر امروز مقابل تیم هوادار قرار می‌گیرد و اولین بازی خود در لیگ برتر را برگزار می‌کند. سرمربی استقلال طبق معمول در نشست خبری پیش از بازی شرکت کرد و حرف‌هایی درباره بازی با هوادار به زبان آورد. مجیدی در حالی پشت میکروفن نشست که علاقه‌ای به صحبت درباره فصل قبل از خود نشان نداد. او گفت: «در مورد فصل گذشته دوست ندارم صحبت کنم و به آن فکر کنم. با توجه به تغییراتی که داشتیم برای فصل جدید تیم خوب و جوانی داریم. به امید خدا بازی‌هایی ارائه بدهیم که هواداران خوشحال بشوند. در مورد بازیکن خارجی هم باید بگویم هر قراردادی قطعی شود از طریق رسانه باشگاه اعلام خواهد شد.»
مجیدی سپس به مصدومان تیمش اشاره کوتاهی داشت: «دو بازیکن ما مصدوم هستند اما بازیکنان دیگر اگر شرایط‌شان مهیا باشد از آنها استفاده می‌کنیم.»
سؤالی که این فصل بارها مجیدی با آن مواجه خواهد شد، خیلی زود در مقابل سرمربی استقلال قرار گرفت. سؤال این است که آیا با توجه به اینکه سرمربی استقلال خودش این تیم را بسته و بازیکنان جدید را انتخاب کرده آیا می‌تواند قولی برای قهرمانی بدهد؟ مجیدی پاسخ این سؤال را اینگونه داد: «فصل قبل هم این سؤال از من پرسیده شد و جواب من این است؛ تنها قولی که می‌توانم به هواداران بدهم این است که ما تمام تلاش‌مان را برای موفقیت استقلال به کار می‌گیریم.»
مجیدی در حالی این جملات را به زبان آورد که فصل پیش حتی قول قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را هم داده بود. او گفته بود که قول می‌دهم وریا غفوری جام قهرمانی آسیا را بالای سر ببرد اما این بار سرمربی استقلال استراتژی دیگری را در پیش گرفت.
به هر شکل مجیدی باید تیمی در خور نام استقلال را پدید آورد تا آبی‌ها بعد از سال‌ها به سمت قهرمانی حرکت کنند. سرمربی استقلال ناچار است لیگ را با قدرت شروع کند تا احیاناً به سرعت در مسیر برکناری قرار نگیرد. مجیدی باید از پس تیم هوادار بربیاید تا تیمش شروع موفقیت‌آمیزی داشته باشد. سرمربی استقلال درباره این بازی می‌گوید: «هوادار تازه به لیگ برتر آمده و شناخت زیادی از آن نداریم اما این تیم انگیزه لازم برای بازی با استقلال را دارد. کارمان سخت است، به بازیکنانم هم گفتم باید هوشیار باشیم و بازی را کنترل کنیم. بازی سختی داریم اما امیدوارم با یک نمایش خوب 3 امتیاز را به دست بیاوریم.»
سرمربی استقلال تعریف و تمجید خاصی هم از مدیرعامل باشگاه استقلال دارد. او می‌گوید: «این تغییراتی که در هفته‌های اخیر به وجود آمده، از یک مدیر فوتبالی قابل پیش‌بینی بود با حضورش مشکلات ما را کم کند، از آجورلو تشکر می‌کنم که در یک مقطع زمانی کوتاه مشکلات را به حداقل رساند. حداقل می‌دانیم تمرین فردا کجا است و بازیکنان تا 12 شب در گروه واتساپی منتظر اعلام محل تمرینی نیستند. از لحاظ پرداختی هم آنها درصدشان را گرفته‌اند. آجورلو در کوتاه‌ترین زمان مشکلات را به حداقل رساند. مطمئنم او می‌تواند مشکلات استقلال را برطرف کند. امیدوارم با حمایت‌های مدیرعامل از تیم بتوانیم تیمی در خور شأن نام استقلال و هواداران بسازیم.»

واکنش اینستاگرامی مجیدی به تمدید قرارداد
آجورلو انرژی مثبت آورده
فرهاد مجیدی پس از این تمدید قراردادش به مدت 3 فصل در صفحه اینستاگرام خود به آن واکنش داشت و اینچنین نوشت: «امید و انرژی مثبتی که تیم مدیریتی آقای مصطفی آجورلو به باشگاه استقلال آوردند، زمینه‌ساز خبرهای خوب و مهمی برای باشگاه محبوب‌مان خواهد بود. وظیفه خودم می‌دانم که از درایت مدیرعامل محترم باشگاه استقلال تشکر کنم و بدون تردید این آغاز یک مسیر تاریخی برای استقلال خواهد بود.»

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.