شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

مارکو رزه: اگر بازیکنی مثل کیمیش داشتیم، شاید نتیجه چیز دیگری می شد

مارکو رزه: اگر بازیکنی مثل کیمیش داشتیم، شاید نتیجه چیز دیگری می شد

سه شنبه شب در دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، دورتموند در آمستردام، با نتیجه سنگین 4 بر 0 در مقابل آژاکس شکست خورد و در گروه C با 6 امتیاز پشت سر آژاکس 9 امتیازی در رده دوم قرار دارند. حال مارکو رزه بعد از این شکست از روحیه و جنگندگی بازیکنان تیم خود انتقاد می کند و در این راه بازیکن رقیب مستقیمشان یوسوا کیمیش را مثال می زند

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از کیکر مارکو رزه بعد از پایان بازی گفت:

پس از گل به خودی مارکو رویس، بعد از 2 یا 3 شوت به سمت دروازه ما، آژاکس به گل دوم رسید، اما زبان بدن ما به صورتی بود که انگار از قبل 4 بر 0 عقب افتاده ایم و ما کاملا بیرون از جریان بازی بودیم. اگر 2 بر 0 عقب افتاده باشید هرگز راضی نخواهید بود اما اگر این نتیجه برای بایرن مونیخ اتفاق می افتاد کسی مثل یوسوا کیمیش در این تیم پا پس نمی کشید و واقعا عصبانی می شد. این تفاوت بین ما است که در مونیخ آتش زیر خاکستر وجود دارد. در آخر سوال اصلی این است که این نتیجه را قبول می‌کنید؟ چه واکنشی به آن دارید؟
مارکو رزه در ادامه اشتباهات خود را تحلیل می کند:

  در یک سوم پایانی ما باید خیلی بهتر بازی می کردیم، اما اشتباهات زیادی انجام دادیم، به ویژه اشتباهات ساده. آژاکس به ما نشان داد که در یک سوم پایانی زمین برای گلزنی چقدر تحرک کمی داشتیم. در هر صورت آژاکس مستحق این نتیجه بود و نتیجه برای ما این است که برای رسیدن به اهدافمان باید سخت تر از قبل تلاش کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.