جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

مارکینیوش: نیمار به درستی درک نمی شود

مارکینیوش: نیمار به درستی درک نمی شود

مارکینیوش می گوید مردم حرف های نیمار را درست درک نکرده اند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دیپورتیوو، چند هفته پیش بود که نیمار، ستاره برزیلی تیم پاری سن ژرمن در مصاحبه ای اعلام کرد جام جهانی قطر آخرین حضور او در جام های جهانی خواهد بود. حال مارکینیوش، هم وطن نیمار و هم تیمی او در پاری سن ژرمن و تیم ملی در مورد صحبت های اخیر نیمار صحبت کرده است. مارکینیوش با اشاره به این که نیمار حس می کند او را به درستی درک نمی کنند، گفت:

مردم زیاد صحبت می کنند و نیمار حس می کند به درستی درک نمی شود.کسی نمی داند بعد از جام جهانی 2022 چه اتفاقی خواهد افتاد. نیمار نمی داند آیا می تواند این شرایط را تحمل کند و به مدت 4 سال دیگر در اوج باشد. تمرکز او در حال حاضر روی فوتبالش است و اگر خدا بخواهد می تواند برای جام جهانی بعدی هم بازی کند. امیدوارم در کنار او باشم.
مدافع برزیلی پاری سن ژرمن در ادامه گفت:

  اینجا در پاری سن ژرمن بازی های مهمی داریم و بازی های ملی نیز هست. خیلی تا 4 سال بعد مانده است. باید با خونسردی کار کنیم و قدم به قدم جلو برویم. این چیزی بود که نیمار می خواست بگوید.

نیمار در حال حاضر بعد از پله دومین گلزن برتر تاریخ فوتبال برزیل است و در جام جهانی 2026 که در آمریکای شمالی برگزار می شود، 34 ساله خواهد بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.