شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

یحیی گل محمدی: از شکست برابر الهلال درس گرفتیم

یحیی گل محمدی: از شکست برابر الهلال درس گرفتیم

یحیی گل محمدی ضمن تمجید از اولین حریف پرسپولیس در لیگ بیست و یکم از انگیزه های سرخپوشان در این بازی گفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از خبر ورزشی، یحیی گل محمدی بیش از هر چیز از بابت حمایت هواداران پرسپولیس از خودش و تیمش ممنون بود و گفت:

بعد از بازی در نشست خبری از هواداران عذرخواهی کردم اما آن قدر حمایت کرده و لطف داشتند که دلم نیامد به همان مصاحبه بسنده کنم. دوباره متنی در صفحه شخصی ام نوشته و از طرفداران با معرفت پرسپولیس عذرخواهی کردم. باور نمی کردیم این عزیزان پس از باخت تلخ مقابل الهلال این گونه از ما حمایت کرده و قوت قلب تیم شوند. این موضوع شاید بیشتر من را آزار می دهد و امیدوارم این محبت و بزرگواری هواداران را هرچه زودتر جبران کنیم.
سرمربی پرسپولیس ادامه داد:

از همان فرودگاه تصمیم گرفتم دنبال یک شروع جدید باشیم. خیلی حرف‌ها می توان زد و خیلی مسائل را می شد گفت اما به هر حال الهلال و این بازی در عربستان درس‌های زیادی داشت. باید در آینده از این بازی درس بگیریم و خیلی امیدوارم چنین اتفاقی بیفتد. من به تیم خودم و این بچه‌ها باور و ایمان دارم و نمی‌خواهم هیچ توجیهی برای این شکست بیاورم ولی باید دوباره برخیزیم.

وقتی از گل محمدی که خودش هم سابقه بازی در فولاد خوزستان را دارد درباره این دیدار پرسیده شد، او جواب داد:

فولاد خوزستان چند مهره خودش را از دست داده اما این مسئله درباره تیم ما هم صدق می کند. فولاد همیشه یک تیم قابل احترام بوده و مقابل تیم‌های تهرانی به ویژه در اهواز خوب و با انگیزه بازی کرده است اما برای ما هم این دیدار یک شروع جدید است. حالا وارد یک رقابت جدید شدیم و می خواهیم با دست پُر از این بازی خارج شویم هرچند کار سختی در اهواز پیش روی خواهیم داشت.
گل محمدی درباره تغییرات احتمالی در ترکیب تیم برای بازی با فولاد خوزستان گفت:

تا سوت شروع بازی صبر کنید همه چیز را متوجه خواهید شد اما باز هم تأکید می کنم باید شروع جدیدی در رقابتی جدید داشته باشیم. تیم ما مدافع عنوان قهرمانی است و همه ما پرسپولیسی‌ها برای رسیدن به قهرمانی دوباره تلاش می کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.