شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

توماس توخل علاقه چلسی به جذب ارلینگ هالند را تایید کرد

توماس توخل علاقه چلسی به جذب ارلینگ هالند را تایید کرد

توماس توخل می گوید نام ارلینگ هالند به دفعات در باشگاه چلسی آورده شده است و سران این تیم به جذب مهاجم نروژی علاقه دارند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از بیلد، ارلینگ هالند، مهاجم جوان دورتموند یکی از آینده دارترین فوتبالیست های دنیا محسوب می شود و به همین خاطر باشگاه های مختلفی به دنبال جذب این بازیکن هستند. مهاجم نروژی دورتموند تا به حال در 69 بازی برای تیم آلمانی 70 گل زده است و حال توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی می گوید نام هالند چندین بار در دوران حضور 9 ماهه اش در چلسی آورده شده است و سران باشگاه لندنی به جذب این مهاجم بی تمایل نیستند. او در این باره به بیلد گفت:

چند باری در مورد ارلینگ هالند صحبت کردیم و این موضوع در پنجره نقل و انتقالات تابستانی هم تکرار شد اما در نهایت به نظر غیر واقع گرایانه می آمد و شدنی نبود. دائما در مورد او صحبت می کنیم زیرا هالند بازیکنی فوق العاده است و یکی از بازیکنان کلیدی دورتموند محسوب می شود که در حال حاضر یکی از بزرگترین رقبای ما در لیگ قهرمانان است.
چلسی در تابستان به جای هالند، لوکاکو را جذب کرد اما توخل احتمال حضور زوج هالند- لوکاکو در خط حمله چلسی را رد نمی کند. او در مورد احتمال جذب هالند در تابستان آینده با وجود حضور لوکاکو در ترکیب تیم گفت:

منظورتان این است که با دو مهاجم در نوک بازی کنیم؟ می شود در این باره صحبت کرد. فکر نمی کنم در حال حاضر خیلی در مورد این اتفاق جدی باشیم اما باید منتظر ماند و دید در هفته های آینده چه اتفاقی پیش می آید.

هالند در حال حاضر تا سال 2024 با دورتموند قرارداد دارد. با این وجود سران تیم آلمانی اعتقاد دارند او در تابستان آینده از این باشگاه جدا نخواهد شد و مربی تیم می تواند راهی برای متقاعد کردن این بازیکن برای ماندن در دورتموند پیدا کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.