شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

کارگردان مستند بایرن مونیخ: این یک سفر طاقت فرسا اما فوق العاده بود

کارگردان مستند بایرن مونیخ: این یک سفر طاقت فرسا اما فوق العاده بود

مدتی قبل بایرن تایید کرد که یک مستند با همکاری سرویس آمازون پرایم پخش خواهد کرد که این مستند شامل پشت صحنه های خاص، تمرینات برای جام جهانی باشگاه ها و صحبت های تیمی، صحبت های ریاست تیم و هیئت مدیره، شامل صحبت های هاینر، رومنیگه، الیور کان و صالح‌حمیدزیچ و همچنین نشست های آنلاین هواداران، سنت باشگاه، حال و آینده باشگاه خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اشپورت آینتس، سیمون ورهوون درباره این مستند اینگونه صحبت کرده است:

این یک سفر طاقت فرسا اما فوق العاده جذاب بود. این مستند از نظر درام و جنبه انسانی جالب است. شما می توانید تنش بین فلیک و صالح‌حمیدزیچ را در بسیاری از لحظات احساس کنید.
کارگردان در ادامه نیز حکایت های دیگری از این مستند نقل می کند. در طول پیروزی 4 بر 2 بایرن مونیخ در مقابل دورتموند در ماه مارس، پس از اینگه ارلینگ هالند در 9 دقیقه، 2 گل به ثمر رساند حسن صالح‌حمیدزیچ به کاتلین کروگر می گوید:

  هالند چقدر خوب است؟ او مانند یک ماشین است، من فردا با نماینده او تماس می گیرم.

البته کارگردان مستند در این مورد توضیح می دهد:

  این یک شوخی بود، اما در رسانه های امروزی تبدیل به تیتر یک آنها خواهد شد.  صحنه های زیادی وجود دارد که من تعجب کردم که بایرن می گوید این کار را به این شکل انجام داده اند.
همچنین در این مستند، صالح‌حمیدزیچ از تصمیم خود مبنی بر عدم تمدید قرارداد بواتنگ صحبت می کند و می گوید:

تصمیماتی وجود دارد که باید گرفته شود و این تصمیمات باید توسط همه پذیرفته شود.
  موضوع اختلافات بین حسن صالح‌حمیدزیچ و هانسی فلیک به صراحت در مستند مورد بحث قرار نگرفته اما قابل دیدن است. چندین صحنه از رختکن وجود داد که در آن فلیک و صالح‌حمیدزیچ بدون هیچ حرفی و بدون آنکه حتی یکدیگر را نگاه کنند از کنار هم رد می شوند.

و در آخر قسمتی از سخنرانی هانسی خطاب به بازیکنان پس از اعلام جدایی او بعد از بازی با وولفسبورگ در مستند جدید بایرن مونیخ آمده است:

بچه ها، یکبار دیگر، احترام زیادی برای عملکرد و ذهنیت شما قائلم. می دانستم که روز سختی خواهیم داشت زیرا آنها تیم خوبی هستند. هیچ چیز منفی درباره آن به من نگویید مهم این است که 3 بر 2 آنها را بردیم. بچه ها من چیزی برای گفتن دارم (کمی مکث می کند)؛ فکر می کنم که ما یک رابطه بسیار خوب و نزدیک داریم. این یک فرصت عالی برای من بود که با شما ها کار کنم. شما ذهنیت دیوانه واری دارید که من قبلا آن را ندیده بود. اما گاهی حتی من، نمی دانم چگونه آن را بگویم، کاملا خسته شده ام و برایم مهم است که مرا درک کنید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.