پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

گل گهر 4 - تراکتور 1|شروع کابوس‌وار فیروز کریمی د خط استارت

گل گهر 4 - تراکتور 1|شروع کابوس‌وار فیروز کریمی د خط استارت

جدال تیم های تراکتور و گل گهر سیرجان از ساعت 16 آغاز شد که در نهایت با پیروزی قاطع گل گهر به پایان رسید

به گزارش ایران ورزشی؛ گل گهر سیرجان به مصاف تراکتور رفت که این بازی با نتیجه 4 بر 1 به سود شاگردان امیر قلعه نویی به پایان رسید. امیر قلعه نویی و دستیار اولش، سعید الهویی که از راه دور گل گهر را هدایت می کردند و لب خط را به مجتبی سرآسیایی سپرده بودند، با شروعی توفانی تراکتور و فیروز کریمی را در سیرجان تسلیم کردند. شکست تراکتور مقابل تیم آماده گل گهر پیش بینی می شد اما نه به این شکل که گل گهر در همان نیمه اول با چهار گل کار تراکتور را یک سره کند. به نظر می رسد گل گهر نیمه دوم دست از ادامه کوبیدن تراکتور برداشت و بیشتر بازی را اداره کرد. گل گهر با این پیروزی پرگل نشان داد به خوبی برای فصل جدید آماده شده است اما تراکتور کار سختی در پیش دارد.

دقیقه 86 / محمد عباس زاده از روی نقطه پنالتی یکی از گل های خورده را جبران کرد.

دقیقه 37 / حمله سریع بازیکنان گل گهر در نهایت به یونس شاکری رسید. یونس شاکری پس از جا گذاشتن محمدرضا اخباری، توپ را برای سعید صادقی ارسال کرد و او هم با یک ضربه سر حساب کار را 4 بر 0 کرد.


دقیقه 21 / یونس شاکری یک کنترل خوب انجام داد و پس از آن با یک پاس عرضی مرتضی تبریزی را صاحب توپ کرد که مهاجم گل گهر هم با یک ضربه بغل پای دقیق حساب کار را سه بر صفر کرد.


دقیقه 16 / سعید صادقی توپ را جلو آورده و از پشت محوطه اقدام به شوت زنی کرد که ضربه او پس از برخورد با بهزاد سلامی وارد دروازه تراکتور شد.

دقیقه 12 / روی پاس تیکدری، امین پورعلی از سمت راست فرار کرد و از زاویه بسته به توپ ضربه زد که شلیک او وارد دروازه اخباری شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.