چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

فکر کنم منظور طارمی این بود که مشکل تیم ملی در رختکن تیم است!

جلال چراغپور: دراگان اسکوچیچ با انتقاد از ملی پوشان از سطح سواد خودش فرار می‌کند

جلال چراغپور: دراگان اسکوچیچ با انتقاد از ملی پوشان از سطح سواد خودش فرار می‌کند

جلال چراغپور که میهمان برنامه ورزشگاه و حافظ کاظم زاده بود در این برنامه از تاکتیک پذیری ملی پوشان فوتبال ایران دفاع کرد.

به گزارش ایران ورزشی، جلال چراغپور در پاسخ به این سوال حافظ کاظم زاده که آیا حق با اسکوچیچ است که می‌گوید بازیکنان ایرانی تاکتیک پذیر نیستند؟ گفت:

  من با این حرف صددرصد مخالف هستم، بازیکن ایرانی تاکتیک پذیر نیست یعنی چه؟ تاکتیک یعنی چه؟ یک و دو هم تاکتیک است، اورلب و اینترلب هم تاکتیک است. همه اینها تاکتیک است وقتی اسکوچیچ می گوید بازیکن ایرانی تاکتیک ندارد یعنی از سطح سواد پایین خودش فرار می‌کند، ایراد از اسکوچیچ است که نمی‌تواند تاکتیکهای فوتبال را به این بازیکنان منتقل کند و مطابق تاکتیک های روز فوتبال ایران از آنها بازی بگیرد. فوتبال حداقل ۱۲۰ حرکت تاکتیکی دارد یعنی بازیکنان ایرانی تاکتیک پذیر نیستند؟ من این حرف را نمی پذیرم و توقع دارم اسکوچیچ از حقایق فرار نکند و به فکر ارتقای سطح دانش خودش باشد و توانایی بازیکنان تیم ملی را زیر سوال نبرد. من این کار مهدی طارمی که جواب سرمربی خود را بدهد را تایید نمی‌کنم ولی حق را به مهدی طارمی می‌دهم. چرا که مشکل تیم ملی تاکتیک پذیری بازیکنان نیست، مشکل جای دیگری است فکر می کنم منظور تار می باشد که مشکل تیم ملی در رختکن باشد!
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.