شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

رونالد کومان: پیروزی در ال کلاسیکو؟ ما آماده ایم

رونالد کومان: پیروزی در ال کلاسیکو؟ ما آماده ایم

سرمربی بارسلونا، تیمش را آماده پیروزی در ال کلاسیکو می بیند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BarcaCentre، بارسلونا پس از متحمل شدن دو شکست متوالی در لیگ قهرمانان اروپا، سرانجام با نتیجه 1-0 دینامو کیف را شکست داد و به نخستین پیروزی خود در فصل 22-2021 لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کرد. رونالد کومان، سرمربی بارسلونا در مصاحبه پس از بازی گفت:

این پیروزی ما را همچنان در لیگ قهرمانان اروپا زنده نگه می دارد. به لطف این پیروزی حالا همه چیز برای ما ممکن است اما باید بهتر از اینها بازی را تمام می کردیم. اینکه با پیروزی به سراغ ال کلاسیکو بروید خیلی بهتر است. در ابتدای نیمه دوم سه موقعیت بزرگ گلزنی ایجاد کردیم و شما باید این را هم در نظر بگیرید. در بازی امروز جانمان را به خطر انداختیم و شکر خدا که دینامو کیف موفق نشد کاری انجام دهد.
برای پیروزی در ال کلاسیکو آماده ایم؟ بله، چرا که نه!
اینکه هواداران در جریان بازی به نشانه اعتراض سوت زدند را درک می کنم. با آن موقعیت هایی که خلق کردیم، باید قاطعانه و با گل های بیشتری پیروز می شدیم. از بازی که بازیکنانمان انجام دادند رضایت دارم اما از ضربات آخر راضی نیستم. هدف پیروزی بود، اما در برخی زمینه ها می توانیم بهتر شویم و همچنین موارد مثبتی به چشم می خورد. به نظرم بدون توپ هم عالی کار کردیم، دینامو کیف نتوانست خطرساز شود.

آنسو (فاتی) هنوز با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند و این طبیعی است، یادتان باشد که او مدت زیادی دور از میادین بود. آنسو برای بهتر شدن به زمان نیاز دارد، او در اواخر این ماه 19 ساله می شود و در این سن و سال، نمی توانید از او بخواهید تمام کمبود هایی که با نبود مسی به آنها دچار شده ایم را برطرف کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.