جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

اوله گونار سولسشر: استرتفورد اند بهترین هواداران دنیا را دارد

اوله گونار سولسشر: استرتفورد اند بهترین هواداران دنیا را دارد

اوله گونار سولسشر پس از کامبک منچستریونایتد مقابل آتالانتا و کسب پیروزی ۳-۲ برابر آن تیم، به تمجید از هواداران تیمش پرداخت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، تماشاگران حاضر در ورزشگاه استرتفورد اند از همان قبل بازی با سر دادن شعارهای حمایتی، سولسشر را تشویق کردند. حتی زمانی که یونایتد ۲-۰ از حریف خود عقب افتاد، آن ها دست از حمایت نکشیدند و در نهایت شاهد یک پیروزی دلچسب دیگر از تیم محبوب خود بودند. سولسشر در مصاحبه پس از بازی با BT Sport گفت:

هواداران بخش بزرگی از این باشگاه هستند. آن هایی که سرود می خواندند، با ایمان شان، بازیکنان را به پیش راندند. آن هایی که در این گوشه از ورزشگاه نشسته‌ اند، در جهان بهترین هستند. آن ها با وجود عقب افتادن تیم، دست از حمایت نکشیدند.
به نظر من در نیمه اول هم خوب بودیم. حریف از دو فرصت به دو گل رسید. اگر قرار بر نجات یافتن مان باشد، باید جلوی این را بگیریم. ما در این باشگاه تا حدی عادت داریم این طور عمل کنیم (اشاره به سخت کردن کار خود). به نظرم ما خوب بودیم و سپس حریف از هیچ به گل رسید و سپس یکی دیگر هم از روی یک ضربه ایستگاهی زدند. اما بازیکنان ما هرگز خودشان را نباختند و دست از تلاش نکشیدند. این بازیکنان خوش شانس ترین افراد دنیا هستند چرا که برای منچستریونایتد بازی می کنند و این خواسته میلیون ها پسر و دختر در سراسر دنیاست.
مارکوس (رشفورد) در نیمه اول هم فرصت هایی داشت ولی دست از تلاش برنداشت. او یک آسیب دیدگی جزئی داشت ولی عنصر بسیار مهمی برای ما خواهد بود. گل هری (مگوایر) هم غریزی بود. فکر می کنم کسی انتظار نداشت آن توپ را گل کند. کریستیانو (رونالدو) هم که جلوی دروازه خیلی خوب است. اگر کسی می خواهد تلاش و دوندگی او را زیر سوال ببرد، این بازی را تماشا کند. باید ببیند که او چطور این طرف و آنطرف می دوید.

در بین دو نیمه گفتم باید گل بعدی برای ما باشد چون در آن صورت برنده خواهیم شد. تا زمانی که گل دیگری دریافت نمی کردیم، مطمئن بودم که برنده خواهیم شد. فقط باید از فرصت ها بهره می بردیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.