شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

الگری: نتیجه خوبی گرفتیم اما عملکردمان بد بود

الگری: نتیجه خوبی گرفتیم اما عملکردمان بد بود

یوونتوس پس از پیروزی 1-0 مقابل چلسی، تورینو و آاس رم، توانست زنیت روسیه را هم با همین نتیجه شکست دهد و با امتیازات کامل در سه بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، صدرنشین گروه H باشد.

به گزارش ایران ورزشی؛ ماسیمیلیانو الگری که تیمش به سختی توانست در خانه زنیت پیروز شود، از عملکرد شاگردانش در این بازی رضایت ندارد و در مصاحبه با آمازون پرایم، این مسئله را علنی کرد:

بازی سختی بود چون زنیت در دفاع جمع شده بود و ما هم در یک سوم تهاجمی، اشتباهات زیادی داشتیم. همچنین با لو دادن بیش از حد توپ، به حریف اجازه شوت زنی درضدحملات دادیم اما می توانستیم شرایط را بهتر مدیریت کنیم. با این حال نتیجه خیلی خوبی گرفتیم و حالا با کسب نه امتیاز، می توانیم طی پانزده روز آینده صعودمان به دور بعد را قطعی کنیم. به خاطر اشتباهات متعدد فنی، عملکردمان خوب نبود اما با وجود بد بازی کردن، با برد به خانه می رویم. بازی بد با وجود کسب نتیجه خوب، به اندازه کافی ما را عصبانی و باانگیزه کرده تا در روز یکشنبه مقابل اینتر، جبران کنیم و یک بازی خوب و قابل قبول ارائه دهیم.
سرمربی یوونتوس در ادامه گفت:

دوست ندارم بگویم این یوونتوس من است چون هنوز باید در زمینه استمرار و کسب نتیجه، کارهای زیادی انجام دهیم و بازیکنان باید پیشرفت کنند. کم بازی کردن کولوسفسکی؟ دیان یک بازیکن بین المللی است اما بازی های زیادی در لیگ قهرمانان انجام نداده و باید متوجه لحظات مهم شود. او کیفیت های قابل توجهی دارد اما باید انتخاب های بهتری انجام دهد، باید بداند چگونه بازی را کنترل کند و در چه زمان به بازی سرعت دهد.

یکشنبه شب در هفته نهم سری آ، تیم های اینتر و یوونتوس در جوزپه مه آتزا مقابل هم قرار می گیرند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.