جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

بونوچی: بدون کریستیانو رونالدو، یوونتوس تیم تر است

بونوچی: بدون کریستیانو رونالدو، یوونتوس تیم تر است

لئوناردو بونوچی گفت در فصول اخیر با حضور کریستیانو رونالدو، یوونتوس خصوصیات خودش را از دست داده بود و بازیکنان برای یک بازیکن قهرمان بازی می کردند.

به گزارش ایران ورزشی؛ یوونتوس از 3 بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان 9 امتیاز کسب کرده و امیدوار است بتواند صدرنشین گروه شود. پس از پیروزی 1-0 در خانه زنیت، لئوناردو بونوچی در گفتگو با اسکای ایتالیا گفت:

بازی دشواری بود مخصوصا که زنیت به محض از دست دادن توپ با تمام نفرات دفاع می کرد.
بونوچی به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد:

تورنمنت مهمی است اما تیم می دانست چطور به پیروزی برسد. طی چند روز اخیر به هم گفته بودیم که لازم است زحمت بکشیم و راه مان را برای پیروزی پیدا کنیم.
این چهارمین پیروزی 1-0 یوونتوس بود:

بعد از یک شروع سخت در لیگ، هر نوع پیروزی بسیار مهم است. حالا یک بازی بزرگ دیگر در روز یکشنبه داریم و باید به همین شکل ادامه دهیم زیرا پیروزی 1-0 هم مهم است.
خبرنگار اسکای از بونوچی پرسید: به نظر می رسد یوونتوس نسبت به فصول گذشته تیم تر است، اینطور نیست؟ و بونوچی پاسخ داد:

کاملا درست است. همه ما همین را می گوییم. در فصول قبل ما خصوصیات یووه را از دست داده بودیم. همه ما با یک قهرمان بازی می کردیم و می خواستیم او خوب کار کند. بنابراین شاید آن میل به تلاش و زحمت و فداکاری در کنار یکدیگر را از دست داده بودیم زیرا تصور می کردیم او نتیجه را درست می کند. الگری واقعا در بازگرداندن روحیه و فروتنی تیم خوب کار کرده است و حالا همه با هم تلاش می کنیم تا نتیجه بگیریم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.