جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱

توخل: از بازی دادن به لوکاکو پشیمان نیستم

توخل: از بازی دادن به لوکاکو پشیمان نیستم

توماس توخل معتقد است مصدومیت لوکاکو به خاطر خستگی نبوده است و به همین خاطر از بازی دادن به او پشیمان نیست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه چلسی، از هفته سوم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، چلسی شب گذشته مقابل مالمو قرار گرفت و توانست این تیم را با 4 گل شکست دهد. با این وجود شیرینی این پیروزی با مصدومیت تیمو ورنر و روملو لوکاکو اندکی تلخ شد. بعد از این بازی توماس توخل در جمع خبرنگاران در مورد مصدومیت مهاجمان تیمش گفت:

وقتی در محوطه جریمه روی روملو خطا شد، مچ پای این بازیکن پیچ خورد و تیمو نیز از ناحیه همسترینگ مصدوم شده است. به همین خاطر هر دوی آنها چند وقتی دور از میادین خواهند بود. نیاز به بررسی های دقیق تر است تا بتوانیم دقیق تر صحبت کنیم اما قطعا چندین بازی آنها را در اختیار نخواهیم داشت. حضور روملو در زمین مسابقه الزامی بود. او شروع خوبی داشت. در مورد شرایط با او صحبت کردم و گفتم فکر میکنم اندکی از نظر ذهنی خسته است و به نظرم این موضوع عادی است اما او مهاجم شماره 9 ما است و در خط حمله به او تکیه داریم و بهترین چیزی در مقابل خستگی ذهنی گلزنی است. ضمن این که می دانستیم می توانیم تیم برتر میدان باشیم.
توخل در ادامه گفت:

می دانستیم امروز با وجود میسون و تیمو در کنار لوکاکو خط حمله ای سریع داریم و به شدت بر این باور بودم که لوکاکو می تواند در مسابقات لیگ قهرمانان ورق را برای ما برگرداند و نقشی حیاتی داشته باشد و همین اتفاق هم افتاد زیرا در شروع بازی لوکاکو عالی بود و شاید اگر او نبود دو بر صفر جلو نمی افتادیم. از بازی دادن به او پشیمان نیستم زیرا مصدومیت او عضلانی یا به خاطر خستگی فیزیکی نبود. البته این نظر من است و شاید حرفم درست نباشد اما پشیمان نیستم زیرا او نقشی حیاتی داشت و چنین اتفاقاتی ممکن است پیش یباید. او فقط بد شانس بود.

سرمربی آلمانی چلسی در مورد شانس بابزی سایر بازیکنان در غیاب لوکاکو و ورنر گفت:

فرصت همیشه وجود دارد و بازیکنان همیشه باید خودشان را ثابت کنند. چند بازی بدون لوکاکو خواهیم بود و چند بازی بدون تیمو به همین خاطر همه را دعوت می کنم برای حضور در زمین بجنگند و وقتی به زمین می آیند باید عطش و مصمم بودن خود را نشان دهند. در بازی روز شنبه نیاز به عملکردی مشابه، عطش و عظمی مشابه از سوی هرکسی که بازی می کند داریم زیرا باید برای پیروز شدن گل بزنیم. باید راه حل پیدا کنیم و بدون روملو و تیمو بقیه باید نقشی حیاتی برای تیم داشته باشند.
توخل در پایان در مورد بازی بعدی تیمش مقابل نوریچ گفت:

  باید آمار و ارقام را چک کنیم و در زمینه ریکاوری حرفه ای عمل کنیم زیرا باید خودمان را آماده کنیم. می خواهیم عملکردی مشابه امروز داشته باشیم. می خواهیم بازیکنان همان انرژی را داشته باشند، همان قدر بدوند و فرار کنند، همان قدر توپ را پس بگیرند و همان قدر تلاش کنند. باید ببینیم چه پیش می آید. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.