جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

پیکه: ال کلاسیکو؟ کسب سه پیروزی پیاپی خانگی فوق العاده خواهد بود

پیکه: ال کلاسیکو؟ کسب سه پیروزی پیاپی خانگی فوق العاده خواهد بود

جرارد پیکه، مدافع با تجربه بارسلونا شب گذشته زننده تک گل تیمش در جریان پیروزی 1-0 مقابل دیناموکیف بود تا آبی اناری ها دومین برد متوالی را کسب کنند و با روحیه خوبی به استقبال ال کلاسیکو بروند.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از BarcaTimes، پیکه در پایان بازی گفت:

نتایجی مثل این مشخصاً کمک می کنند چون در آستانه بازی مهمی مثل ال کلاسیکو اعتماد به نفس می سازند. در شرایطی به سراغ ال کلاسیکو می رویم که توانایی رقابت با رئال مادرید را به دست آورده ایم. کسب سه پیروزی متوالی خانگی برای اولین بار در این فصل فوق العاده خواهد بود. در وهله بعد، اگر در ال کلاسیکو پیروز شویم، رئال مادرید را پشت سر خواهیم گذاشت. بعد از آن اگر در کیف هم برنده شویم، برای صعود از گروه باید اینجا مقابل بنفیکا قرار بگیریم.
بعد از دو بازی نخست مرحله گروهی، که بدون گل و بدون امتیاز بود، این پیروزی اهمیت بسیاری داشت تا به خودمان شانس رقابت تا آخرین بازی مرحله گروهی را بدهیم. فکر می کنم خوب کار کردیم، هرچند که لازم است بهتر شویم. دینامو حتی یک شوت در چارچوب هم نداشت، اما این به خاطر بازی بسیار دفاعی آنها بود - که کار را برای ما هم سخت کرد.
می توانیم در نحوه استفاده از توپ بهتر عمل کنیم، چون این یکی از نقاط قوت و سبک بازی ماست. در نیمه دوم، به اندازه نیمه اول موقعیت خلق نکردیم. این سه امتیاز مهم ترین بودند.

نقش من در ترکیب تیم؟ ما به پیروز نشدن در بازی ها عادت نداریم و امسال هیچ چیز مطابق میل ما شروع نشده است. به بازیکنان جوان تر کمک می کنیم تا رشد کنند و فوتبالیست های بهتری شوند. به نظرم اگر صبور باشیم می توانیم برای عناوین قهرمانی بجنگیم، مخصوصاً با در نظر گرفتن اینکه بازیکنان مهمی از مصدومیت ریکاوری کرده به ترکیب تیم برمی گردند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.