جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

والبوئنا: اگر می دانستم بنزما بخشی از این ماجراست، هرگز شکایت حقوقی نمی کردم

والبوئنا: اگر می دانستم بنزما بخشی از این ماجراست، هرگز شکایت حقوقی نمی کردم

کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید حتی حاضر به حضور در جلسه روز چهارشنبه دادگاه هم نشد و رسیدگی ها به صورت غیابی صورت گرفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از GFFN، اما متئو والبوئنا که در دادگاه حاضر بود، در گفتگو با خبرنگاران گفت:

او (بنزما) هرگز در مورد پول با من صحبت نکرد، و من همیشه این را گفته ام، اما اصرار داشت. او نمی خواست به من کمک کند، به من گفت که این مسئله جدی است، یورو نزدیک است...
من احساس خطر کردم و به صورت غریزی شکایت کردم. اگر می دانستم که بنزما بخشی از این ماجراست هرگز شکایت حقوقی نمی کردم. به خاطر خودم، به خاطر تیم ملی فرانسه... این موضوع به من آسیب رساند، بدون همه این ماجرا ها، می توانستم در یورو 2016 شرکت کنم. فوتبال زندگی من است، می دانستم که اگر این ویدیو منتشر شود، کار من در تیم ملی فرانسه سخت خواهد شد. وقتی بنزما گفت که می خواهد با من صحبت کند، فکر نمی کردم در این مورد باشد. وقتی آن مکالمه را داشتیم، از اتاق بیرون آمدم و شوکه شده بودم. احساس کردم او اصرار دارد با شخصی ملاقات کنم که قرار بود به عنوان واسطه عمل کند. شخص مورد اعتماد او کریم زناتی بود و خیلی اصرار داشت.
6 سال است که ما درگیر این پرونده هستیم. می بینم که همه تقریباً اینجا هستند. جای کریم خالی است. شرم آور است، اما همین است که می بینید. ما 6 سال منتظر بودیم.

اگر بنزما به اتهام مشارکت در این اخاذی مجرم شناخته شود، می تواند به 5 سال زندان و 75,000 یورو جریمه محکوم شود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.