چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

خرید جدید یوونتوس در هلند گم شده است!

خرید جدید یوونتوس در هلند گم شده است!

محمد ایهاتارن، هافبک تهاجمی 19 ساله هلندی در روز پایانی نقل و انتقالات تابستانی 2021، با انتقالی 2 میلیون یورویی از آیندهوون به یوونتوس پیوست و باشگاه تورینی بلافاصله او را به سمپدوریا قرض داد تا با سری آ آشنا شود اما دوران او در ایتالیا کابوس وار بوده است.

به گزارش ایران ورزشی؛ محمد ایهاتارن تا هفته هشتم سری آ، حتی یک دقیقه هم برای سمپدوریا به میدان نرفته است. محمد ایهاتارن علاوه بر مشکلات ورزشی، با مشکلات خانوادگی هم روبرو شده و حدود ده روز پیش یعنی دوازدهم اکتبر به اوترخت هلند، محل زندگی خانواده اش رفت. گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده از آن روز تاکنون هیچ خبری از محمد ایهاتارن در دسترس نیست و هر دو باشگاه یوونتوس و سمپدوریا که از وضعیت این بازیکن هیچ خبری ندارند، نمی توانند به او دسترسی داشته باشند. شایعاتی به گوش می رسد که ایهاتارن دیگر قصد ندارد به ایتالیا برگردد و می خواهد مدیر برنامه کنونی خود یعنی مینو رایولا را تغییر دهد.

حدود دو سال پیش بود که این هافبک هجومی هلندی-مراکشی با نمایش های خوب در آیندهوون، نوید ظهور یک ستاره جدید در فوتبال هلند را می داد اما از فصل گذشته تاکنون او درگیر حواشی متعددی بوده است و فصل گذشته هم برای آیندهوون بازی نمی کرد. دلیل بازی نکردن ایهاتارن در سمپدوریا این است که او با اضافه وزن پنج کیلوگرمی به این تیم منتقل شد و کادر پزشکی سمپدوریا از این موضوع متعجب شده اند. به نظر می رسد از همین حالا سرمایه گذاری یوونتوس روی محمد ایهاتارن شکست خورده است چرا که این بازیکن از نظر رویکرد روحی روانی و ورزشی، در وضعیت افتضاحی است و حالا گم شدن او، همه چیز را بدتر از قبل کرده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.