چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

آنچلوتی: هازارد و کارواخال آماده ال کلاسیکو هستند؛ کومان مربی خوبی است

آنچلوتی: هازارد و کارواخال آماده ال کلاسیکو هستند؛ کومان مربی خوبی است

کارلو آنچلوتی در آستانه ال کلاسیکوی روز یکشنبه، در کمپ تمرینی والدبباس مصاحبه ای با MovistarFutbol انجام داد.

ایران ورزشی / سرمربی رئال مادرید در خصوص وضعیت مصدومان تیم برای بازی با بارسلونا گفت:

کارواخال و هازارد آماده بازی مقابل بارسلونا هستند.
فکر می کنم نیم فصل اول برای آزمایش چیزهای جدید و سیستم های تازه است. در بازی های مهم مثل این هفته باید به سیستمی برگردیم که بازیکنان به بازی در آن عادت دارند. منظورم این نیست که همیشه از 3-3-4 استفاده خواهیم کرد اما در حال حاضر نباید خیلی چیزها را تغییر داد. مقابل بارسلونا از سیستم 3-3-4 استفاده خواهیم کرد، و هیچ آزمایش جدیدی در کار نیست چون مقابل تیم بسیار با کیفیتی قرار خواهیم گرفت. بارسا بهتر شده و خوب کار می کند، و مثل همیشه بازی سختی خواهد بود.
من از عملکرد وینیسیوس تعجب نکردم. او در زمینه گلزنی پیشرفت کرده و حالا در محوطه جریمه تیز تر است. از اینکه نتوانسته گل های بیشتری به ثمر برساند تعجب می کنم!

تفاوت بنزمای کنونی با سال های قبل؟ او تغییر کرده و درون و بیرون زمین، شخصیت رهبری بیشتری در او می بینم. می داند که بازیکن مهمی است و ما خوش شانس هستیم که او را داریم. توپ طلا؟ نمی دانم بنزما برنده خواهد شد یا نه، چون نه به ما بستگی دارد نه به او؛ به خاطر کارهایی که فصل گذشته انجام داده و در حال حاضر هم انجام می دهد، شایستگی اش را دارد.
آنسو فاتی؟ او بازیکن فوق العاده ای است. شرایط جسمانی اش بهبود یافته و بازیکن بسیار مهمی برای تیمش محسوب می شود. او جزو بهترین بازیکنان جوان دنیاست. برنامه ای ویژه برای مهار فاتی؟ ما نگران تنها یک بازیکن نیستیم، بلکه به فکر کل تیم بارسلونا هستیم. آنها درست مثل ما، بازیکنان زیادی با کیفیت و تجربه بالا دارند.
کومان مربی خوبی است و من او را مناسب می بینم. اگرچه خیلی او را نمی شناسم اما همه از او خوب می گویند. عملکرد او در بارسلونا مثبت بوده چون در حال حاضر تمرین دادن آن تیم راحت نیست.
ال کلاسیکو بازی خاصی است. در هر کشوری دو بازی خاص وجود دارد، مثل اینتر-میلان، چلسی-تاتنهام، بایرن-دورتموند. بازی معمولی نیست و نحوه آماده سازی من برای این نوع بازی ها نیازمند حداکثر آرامش ذهنی و تمرکز است. ما فرصت کافی به منظور آماده سازی تیم از لحاظ جسمانی و تاکتیکی برای ال کلاسیکو را داریم. با حداکثر آرامش و اعتماد به نفس آماده می شویم. خوب دفاع کردن کلیدی خواهد بود. مشکل این تیم گلزنی نیست، بلکه گل خوردن است. من از تعهد همه بازیکنان راضی هستم. می بینم که بازیکنانم درک می کنند و تمرکز خوبی دارند. مقابل شاختار بهترین بازی خود را ارائه کردیم و باید همینطور ادامه دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.