سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

موراتی: VAR هم چیزی را در بازی یوونتوس - اینتر سال 98 تغییر نمی داد

موراتی: VAR هم چیزی را در بازی یوونتوس - اینتر سال 98 تغییر نمی داد

ماسیمو موراتی، رییس سابق اینتر در آستانه رویارویی اینتر و یوونتوس در هفته نهم سری آ، در خصوص تغییر نکردن واقعیت نتایج این دو تیم حتی در حضور VAR صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی؛ ماسیمو موراتی در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت در خصوص مسائل مختلفی چون لغو سوپرلیگ، غیرممکن بودن بازگشت به اینتر و البته فروش رونالدو و زلاتان ابراهیموویچ به صحبت پرداخت. او ابتدا در خصوص دو مهاجم اسبق نراتزوری گفت:

هیچ وقت فروش را دوست نداشتم اما فروش رونالدو [نازاریو] و ابراهیموویچ دو معامله عالی و سرمایه گذاری هایی بزرگ بود. البته رونالدوی سال 98 را نمی توان با جوانب انسانی توصیف کرد چرا که خداوند او را نوازش کرده بود. ابراهیموویچ هم یک مورد خیلی خاص و خوب است. او مثل یک خواننده اپراست که می خواهد تیم رهبری اش را به رسمیت بشناسد چرا که یک رئیس است. ابراهیموویچ حتی در 40 سالگی هم نسبت به گذشته تغییر نکرده است.
وقتی صحبت از یوونتوس - اینتر می شود، فکرها سمت بازی این دو تیم در آوریل 1998 در دل آلپی می رود، جایی که چکارینی داور بازی برخورد رونالدو و مارک یولیانو را در محوطه جریمه یووه پنالتی نگرفت:

امروز بازی اینتر و یوونتوس را با لذت بیشتری می بینم و حالا احساسات قابل مدیریت است. به عنوان یک هوادار قبل از ورود به استادیوم، کم تر سختی می کشم. اگر VAR در بازی یوونتوس و اینتر در 1998 استفاده می شد، چه اتفاقی می افتاد؟ چیزی تغییر نمی کرد زیرا داوران VAR هم کسانی بودند که دوباره همان تصمیم ها را می گرفتند.

موراتی درباره لغو طرح سوپرلیگ گفت:

سوپرلیگ خیلی بد معرفی شد و این دلیلی بود که این پروژه خیلی سریع لغو شد. هدف باشگاه های بزرگ یافتن راهی برای کسب درآمد بیشتر است و این را می فهمم اما نمی توان چنین طرحی را بدون گوش کردن به نظرات مردم، هواداران و سیستم موجود، توسعه داد. بازگشت به اینتر؟ خیلی وقت ها و حتی اخیرا صحبت هایی پیش آمده اما دیگر زمینه ای برای بازگشت موجود نیست.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.