جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

حامد شیری: افتخار می‌ کنم پشت سر مسعود شجاعی وارد زمین می‌ شوم

حامد شیری: افتخار می‌ کنم پشت سر مسعود شجاعی وارد زمین می‌ شوم

حامد شیری می گوید از کاپیتانی مسعود شجاعی در نساجی استقبال کرده است.

به گزارش ایران ورزشی، حامد شیری با ابراز خرسندی پیروزی تیمش برابر فجر سپاسی شیراز به تسنیم گفت:

بازی اول کمی برای ما سنگین بود و شناخت زیادی هم از فجر سپاسی نداشتیم. در نیمه اول خوب بازی کردیم و خوشبختانه به گل رسیدیم و در نیمه دوم هم فجر سپاسی تلاش می‌کرد تا با دوندگی خودش تیم ما را تحت فشار قرار دهد. ما چاره‌ای جز حفظ گل نداشتیم و خوشبختانه این اتفاق هم رخ داد و سه امتیازی مهم در اولین بازی گرفتیم.
مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر در مورد کیفیت بد زمین چمن ورزشگاه ساری تأکید کرد:

برای ما قابل پیش‌بینی بود که زمین چنین کیفیتی داشته باشد و مشکل دیگر زمین چمن بیش از حد نرم بودن آن بود که باعث خستگی بازیکنان شد. من بعد از پایان بازی احساس می‌کردم که در دو 90 دقیقه بازی کرده‌ام. نمی‌دانم چه بگویم، ولی فعلاً باید با این شرایط کنار بیاییم. واقعاً برای نساجی به وجود آمدن چنین شرایطی اصلاً خوب نیست.

وی که تصمیم گرفت بازوبند کاپیتانی را برای فصل جدید به مسعود شجاعی بدهد در این باره گفت:

وقتی بحث آمدن آقا مسعود (شجاعی) مطرح شد از این موضوع استقبال کردم و اعتقادم این بود که این بازیکن می‌تواند به نساجی کمک کند. خوشحالم که شجاعی در تیم ما حضور دارد و در بازی اول هم کیفیت خودش را نشان داد. شاید از بیرون مسائل مختلفی عنوان شود، ولی از نظر من دادن بازوبند کاپیتانی به شجاعی مسئله بزرگی نبود و این کمترین کاری بود که می‌توانستم برای این بازیکن انجام دهم.
شیری خاطر نشان کرد:

شجاعی فوتبالیست پرافتخاری است که در تورنمنت‌های مهم بازی کرده و سال‌ها در فوتبال اروپا حضور داشته است. جدا از مسائل فنی از لحاظ مسائل اخلاقی هم شجاعی نمونه است و من افتخار می‌کنم پشت سر او وارد زمین می‌شوم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.