شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

استفانو پیولی: وقتی در سطح خودمان بازی نمی کنیم، ناامید می شوم

استفانو پیولی: وقتی در سطح خودمان بازی نمی کنیم، ناامید می شوم

استفانو پیولی، سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل بولونیا در سری آ حاضر شد و در مورد غایبان میلان مقابل بولونیا و شرایط زلاتان ابراهیموویچ صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، استفانو پیولی در این کنفرانس خبری در مورد بولونیا گفت:

بولونیا سبک بازی خود را تغییر داده است. مقابل حریفی با کیفیت و ویژگی های خوب قرار می گیریم. میهایلوویچ، کیفیت و انگیزه اش برای شکست دادن رقبا را می شناسم. بازی سختی خواهد بود. حال ما باید به فکر سه بازی آینده مان در سری آ باشیم و سپس دوباره روی لیگ قهرمانان اروپا تمرکز خواهیم کرد. دوران سختی نیست، فصل طولانی است و طبیعی است که گاهی چنین لحظات و دوره هایی را نیز سپری کنیم. من تیمی رقابت طلب دارم و ما برای بازی فردا آماده هستیم. ما الان فقط به بازی فردا فکر می کنیم و جدول اصلاً اهمیتی ندارد.
ابراهیموویچ فردا فیکس خواهد بود؟

ابراهیموویچ نیاز دارد تمرین و بازی کند. او یک هفته است که با تیم تمرین می کند اما هنوز باید تصمیم بگیرم که از بین او و ژیرو چه کسی فیکس بازی کند. فردا صبح در مورد ترکیب تیم تصمیم خواهم گرفت. در حال حاضر ما نمی توانیم با دو مهاجم بازی کنیم. وقتی آن ها هر دو شرایط خوبی داشتند، می توانند در کنار یکدیگر بازی کنند. پیترو پلگری مشکلی جزئی داشت و فعلاً از میادین دور است. کسیه آنفولانزا داشته و او نیز در دسترس نخواهد بود. آنته ربیچ تلاشش را کرد اما هنوز در زانوی خود درد دارد و در نتیجه او نیز در دسترس ما نخواهد بود. کاستیخو در کنار سائلماکرز و دیگران از گزینه های حضور در ترکیب است اما صبح در این مورد تصمیم خواهم گرفت. وقتی کالابریا در دسترس تیم است، دیدن او در جناح چپ یک راه حل است اما من او را در سمت راست ترجیح می دهم.
ما می دانیم که مقابل پورتو بازی بدی انجام دادیم. نکات مثبت و منفی بازی مقابل پورتو بررسی و تحلیل شد. توپ های زیادی از دست دادیم و در خط دفاعی مستحکم نبودیم. ما اشتباهاتمان را فهمیده ایم و باید مطمئن شویم که مقابل رقیبی که می تواند برای ما مشکل ساز شود، این اشتباهات را تکرار نخواهیم کرد. وقتی در سطح خودمان بازی نمی کنیم، ناامید می شوم اما مطمئن هستم که می توانیم به این شرایط واکنش نشان داده و بازی خوبی انجام دهیم. بولونیا انگیزه زیادی خواهد داشت. آن ها کل هفته را برای آماده شدن برای این دیدار زمان داشته اند و اعتماد به نفس دارند. از نظر فنی، مقابل بولونیا باید بسیار سریع بازی کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.