دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

مقایسه میان آنسو فاتی و وینیسیوس جونیور از زبان جرارد پیکه

مقایسه میان آنسو فاتی و وینیسیوس جونیور از زبان جرارد پیکه

جرارد پیکه مصاحبه دیگری پیش از ال کلاسیکو انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، پس از چندین و چند سال، ال کلاسیکوی روز یکشنبه نه لیونل مسی به خودش خواهد دید و نه سرخیو راموس. جرارد پیکه، مدافع و کاپیتان دوم بارسلونا معتقد است که وینیسیوس جونیور و آنسو فاتی می توانند ستارگان جدید این جدال باشند.

مقایسه میان فاتی و وینیسیوس
وینیسیوس سریع تر و برق آساتر است. او بیشتر به یک وینگر خالص شباهت دارد. آنسو بیشتر گلزنی می کند و توانایی بازی در پست مهاجم را دارد. من اینگونه می گویم که آنسو بیشتر گلزنی می کند و دیگری سریع تر است و در موقعیت های یک در مقابل یک، از جمله بهترین های جهان است.
تمدید قرارداد فاتی
بارسلونا به چنین بازیکنان گلزنی احتیاج دارد، هواداران هم همینطور.  این نیاز حالا که مهم ترین بازیکن تاریخ باشگاه ما از تیم جدا شده حتی بیشتر هم احساس می شود. در هر صورت اما باید در مورد آنسو واقع بین باشیم. او 19 ساله است و اینجا کسی که باید بازی ها را پیروز شود، خود مجموعه تیم است. آنسو با گل هایش در این مسیر کمک می کند.
شانس چه تیمی در ال کلاسیکو بیشتر است؟
اگر آنها می خواهند مدعی اصلی پیروز شدن در این بازی و تیمی با شانس بالاتر باشند، مشکلی نیست، این عنوان را به آنها می دهیم. اما در ال کلاسیکو هیچ تیمی مدعی اصلی نیست و این در طول تاریخ نشان داده شده است. به نظرم هر دو تیم در فرم خوبی به این بازی رسیده اند. ما از بحران عبور کرده ایم، در بالای جدول لالیگا هستیم و در لیگ قهرمانان هم به تورنمنت برگشته ایم.
تیم های بارسلونا و رئال مادرید، نخستین ال کلاسیکوی فصل را روز یکشنبه و از ساعت 17:45 به وقت تهران برگزار خواهند کرد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.