شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

فده والورده: برای پیروزی در ال کلاسیکو انگیزه بالایی داریم

فده والورده: برای پیروزی در ال کلاسیکو انگیزه بالایی داریم

فده والورده به دنبال تجربه یک پیروزی دیگر در ال کلاسیکو و نیوکمپ است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، فدریکو والورده، هافبک اروگوئه ای رئال مادرید که برای حضور در ترکیب ثابت بازی با بارسلونا رقابت می کند، در خصوص این دیدار گفت:

من کمی استرس دارم، اما هیجان زده هم هستم و واقعاً افتخار می کنم که می توانم در این نوع بازی ها به میدان بروم. ما بازیکنان رئال مادرید برای پیروزی در این مسابقه بسیار انگیزه داریم. باید متحد باشیم و به نظرم این نکته اساسی است. هرکس که بازی کند، چه از ابتدا به میدان برود چه بعداً، باید آماده اجرای دستورات کادر فنی باشد. این برای همه ضروری است. اینجا هرکس باید سهم خود را ایفا کند. اگر بتوانیم چنین کاری انجام دهیم، به نظرم فصل فوق العاده ای خواهیم داشت.
همیشه آرزو داریم که چنین بازی هایی را در رئال مادرید تجربه کنیم. بهترین چیز این است که برای رئال مادرید بازی کنید و در این نوع بازی ها حضور داشته باشید. از قبل به بازی فکر می کردم و چه بازی کنم، چه روی نیمکت بنشینم از تیم و هم تیمی هایم حمایت خواهم کرد.
پیروزی 3-1 در نیوکمپ
اولین چیزی که به یاد می آورم گلی است که به ثمر رساندم، و مسلماً پیروزی. وقتی هم گلزنی می کنید و هم پیروز می شوید، حس خوبی دارد و انگار خوشحالی دو برابر می شود. گلزنی در این نوع بازی ها یکی از بزرگترین چیزها در فوتبال است. به یاد دارم که وقتی بازی تمام شد، احساس خیلی بدی داشتم، چون در طول مسابقه دچار سرگیجه شده بودم. وقتی به خانه رسیدم به تلفنم نگاه نکرده بودم، چرا که هزاران پیام از اعضای خانواده و دوستان داشتم و این واقعاً خاص است. هم تیمی هایی که به خاطر گلزنی و پیروزی تبریک گفته بودند. روز بسیار خاص و شگفت انگیزی بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.