چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

پاتریس اورا: در نوجوانی توسط معلمم مورد آزار جنسی قرار گرفتم

پاتریس اورا: در نوجوانی توسط معلمم مورد آزار جنسی قرار گرفتم

پاتریس اورا، دفاع چپ فرانسوی سابق تیم های منچستریونایتد و یوونتوس حالا در 40 سالگی فاش کرد که در سن 13 سالگی توسط یکی از معلمان مدرسه اش مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، در گزیده ای از زندگی نامه اش با نام "من این بازی را دوست دارم"، می گوید که وقتی برای پیشرفت شغلی از خانه دور شده بود، چگونه مدتی در خانه معلمش می ماند. او توضیح می دهد که وقتی به خواب رفته بود، معلمش به رختخواب او آمده و خود را لمس می کرد.

اورا در آستانه انتشار زندگی نامه اش، در مصاحبه با تایمز در این خصوص گفت:

لحظه سختی برای من بود. هنوز باید در این مورد با تعدادی از خواهر و برادران و دوستان نزدیکم صحبت کنم. نمی خواهم مردم احساس ترحم کنند. شرایط سختی است. یک مادر نمی خواهد چنین چیزی از فرزندش بشنود. شوک بزرگی برای او بود. خشم زیادی به وجود آمد. او (مادرش) گفت که متأسف است اما نباید این را در کتاب زندگی نامه ام بنویسم، 'این یک مسئله شخصی است پاتریس'، اما به او گفتم که مادر، این فقط مربوط به من نیست، بلکه به سایر کودکان هم ارتباط دارد، و بعد از آن او قبول و درک کرد.
زندگی با این خاطره یکی از بزرگترین پشیمانی های من بود چون می توانستم به افراد زیادی کمک کنم. ترجیح می دهم یک الگو و الهام بخش باشم تا یک قربانی. نفرت هیچوقت در قلب من جایی نخواهد داشت. از معلمی که باعث آزار من شد متنفر نیستم و این بخش دیوانه کننده ماجراست. از اینکه اذعان کنم مورد آزار جنسی قرار گرفته ام خجالت می کشیدم اما نمی خواهم کودکان دیگری 

می دانم که انتشار این کتاب باعث تغییر دیدگاه مردم نسبت به من خواهد شد، اما خوشحالم که می توانم با مردم صحبت کنم. من حالا نسخه بهتری از خودم هستم. دوستانم می گویند که 'اوه، دنیا واکنش نشان خواهد داد، به فشار آن فکر کن'، اما بزرگترین فشار وقتی بود که به مادرم تعریف کردم. حتی الان هم فکر کردن به این مسئله سخت است.
اورا که همچنین در کودکی شاهد مرگ برادرش به ضرب گلوله بوده، دوران حرفه ای فوق العاده ای را تجربه کرد و پنج قهرمانی در لیگ برتر و دو قهرمانی در سری آ به دست آورد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.