چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

محمد صلاح: دوست دارم تا پایان فوتبالم در لیورپول بمانم؛ در ذهنم همیشه بهترین هستم

محمد صلاح: دوست دارم تا پایان فوتبالم در لیورپول بمانم؛ در ذهنم همیشه بهترین هستم

محمد صلاح علاقه قلبی اش به ماندن در لیورپول را پنهان نمی کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکاس اسپورتس، محمد صلاح در اوج آمادگی به سر می برد و خیلی از کارشناسان باکی از دادن لقب "بهترین بازیکن جهان" به این ستاره لیورپول ندارند. قرارداد صلاح با لیورپول در فصل آینده به پایان می رسد اما مهاجم 29 ساله مصری، می گوید که تمایل به ادامه همکاری دارد.

اگر از من می پرسید، عاشق این هستم تا روز آخر فوتبالم در لیورپول بمانم. اما خب نمی توانم زیاد در مورد این موضوع حرف بزنم، دست من نیست و به باشگاه بستگی دارد. در این لحظه، خودم را در آینده مقابل لیورپول نمی بینم اما اجازه دهید ببینیم چه پیش خواهد آمد. (بازی کردن مقابل لیورپول) مرا ناراحت می کند. واقعا سخت است و ناراحت کننده، نمی خواهم در موردش صحبت کنم.
لقب بهترین بازیکن جهان؟ بهترین بازیکن جهان بودن همواره یک جاه طلبی محسوب می شود، نباید دروغ بگویم! به سختی تلاش می کنم تا بهترین نسخه از خودم باشم پس همیشه در حال تلاش کردن برای بهترین بودن هستم. شنیدن این حرف ها فوق العاده است اما به نظرم اینها تنها عقاید آدم ها هستند، نمی توانم بگویم که بهترین بازیکن جهان هستم. فقعا فقط بابت عملکردم خوشحالم. در ذهنم، همیشه بهترین بازیکن هستم. سعی می کنم این اعتماد به نفس را در ذهنم داشته باشم و مهم نیست که بعضی ها موافقت یا مخالفت خواهند کرد. من در ذهنم بهترین بازیکن هستم و به همین دلیل خودم را متقاعد می کنم که بهترین هستم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.