چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰

خشم مورینیو بر سر بازیکنان رم: حتی در سری ب هم نمی توانید بازی کنید

خشم مورینیو بر سر بازیکنان رم: حتی در سری ب هم نمی توانید بازی کنید

ژوزه مورینیو بعد از شکست تیمش در نروژ به شدت از بازیکنانش انتقاد کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از کوریره دلو اسپورت، از هفته سوم مسابقات لیگ کنفرانس اروپا، تیم رم در خانه تیم نروژی بودو/گلیمت به میدان رفت و در میان حیرت همگان با نتیجه سنگین 6 بر یک شکست خورد. همین اتفاق باعث شد تا ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی رم از دست شاگردانش به شدت عصبانی شود و بر سر آنها فریاد بکشد. بنا بر ادعای کوریره دلو اسپورت، آقای خاص هم در وقت استراحت بین دو نیمه و هم بعد از پایان بازی به شدت از دست شاگردانش عصبانی بوده و بر سر آنها فریاد کشیده و گفته است:

در میان شما بازیکنانی وجود دارند که حتی اینجا و در نروژ هم به آنها بازی نمی دهند و حتی در سری ب هم نمی توانند بازی کنند.
شکست رم در این بازی، شکستی تاریخی در کارنامه آقای خاص است که برای اولین بار بعد از هزار و هشت بار تجربه مربیگری تیمش در یک دیدار 6 گل می خورد. بنا به ادعای روزنامه ایتالیایی با وجود شکست سنگین رم، مورینیو در تمرینات روز گذشته به اندازه پنجشنبه عصبانی نبوده است و تمرکز خود و تیمش را به دیدار بعدی مقابل رم معطوف کرده است و انتظار دارد شاگردانش بعد از شکست مفتضحانه در نروژ عملکردی خوب در دیدار این هفته خود در سری آ داشته باشند.   

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.