چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

جادوگر پول نداد اما پادرمیانی کرد

نقش علی‌ کریمی در پرداخت پول برانکو

نقش علی‌ کریمی در پرداخت پول برانکو

آیا علی کریمی در تأمین مبلغ مورد نیاز باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب برانکو نقش داشته است؟ او هم مبلغی به باشگاه پرسپولیس کمک کرده است؟

جادوگر پول نداد اما پادرمیانی کرد

نقش علی‌ کریمی در پرداخت پول برانکو

باشگاه پرسپولیس بالاخره بدهی 770 هزار یورویی‌اش به برانکو را پرداخت کرد. تأمین این مبلغ اما به خودی خود ماجرایی دارد که رد آن را حتی در صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ هم می‌توان دید. برانکو در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود بعد از تأیید دریافت طلبش از باشگاه پرسپولیس از علی کریمی هم تشکر کرد تا نشان دهد که از نقش او در روند پرداخت طلبش از سوی باشگاه باخبر است. همین موضوع در کنار اظهارنظرهایی که علی کریمی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام درباره طلب برانکو کرده بود، به سوالاتی دامن می‌زند که درباره نقش علی کریمی در ماجرای پرداخت طلب برانکو مطرح می‌شود.

جنجالی‌ترین اظهارنظر علی کریمی درباره طلب برانکو مربوط می‌شد به پاسخ تند او به مهدی رسول‌پناه. بعد از اینکه رسول‌پناه گفت پول مورد نیاز برای پرداخت این طلب فراهم است و ما به خاطر تحریم‌ها نمی‌توانیم این مبلغ را انتقال دهیم، علی کریمی در اینستاگرامش نوشت: « مگه شما نمی‌گید نمی‌شه پول جابجا کرد؟! اگه شما راست می‌گید پول برانکو رو به من بدید من براتون می‌رسونم دستش! مرده و حرفش!»

همه این‌ها در کنار هم این سوال را به وجود آورد که آیا او در تأمین مبلغ مورد نیاز باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب برانکو نقش داشته است؟ آیا کریمی هم مبلغی به باشگاه پرسپولیس کمک کرده است؟ آیا علی کریمی که همیشه اصرار داشت باشگاه موظف است خودش این بدهی را پرداخت کند، حاضر شده است در پرداخت این پول کمک مالی کند؟

علی کریمی از اساس با کمک گرفتن باشگاه از هواداران برای پرداخت بدهی برانکو مخالف بود و از همان ابتدا این موضوع را وظیفه اصلی باشگاه پرسپولیس می‌دانست اما بعد از همه این اتفاقات تلاش کرد تا این مبلغ از سوی کارگزار باشگاه پرداخت شود و مشکل پنجره بسته باشگاه پرسپولیس زودتر حل شود.

بعد از جلسه‌ای که علی کریمی با کارگزار باشگاه برگزار کرد، کارگزار مقدمات پرداخت مابقی پول برانکو را فراهم کرد اما در ازای پرداخت این مبلغ از باشگاه پرسپولیس خواست تا بابت پرداخت این مبلغ، متممی به قرارداد منعقد شده اضافه شود اما باشگاه با امضای این متمم موافقت نکرد.

پیگیری‌ها خبر از این دارد که علت اصلی امضا نکردن این متمم این بود که گویا رسول‌پناه هنوز مبلغی که می‌گفت برای پرداخت به برانکو آماده کرده را در اختیار نداشته و به این وسیله برای تأمین این مبلغ برای خود وقت می‌خریده است.

در نهایت اما پادرمیانی و اصرار علی کریمی به پرداخت تمام مبلغ بدهی باقی‌مانده به برانکو می‌انجامد تا پرسپولیس برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی‌اش تنها 13 میلیارد تومان دیگر بدهی داشته باشد.

با این حال اما مهدی رسول‌پناه و باشگاه پرسپولیس همچنان اصرار دارند بگویند که کارگزار هیچ پولی بابت پرداخت بدهی برانکو پرداخت نکرده است و رسول‌پناه برای اینکه زیر بار خواسته کارگزار نرود، نه پولی از آن‌ها قبول کرده و نه متمم را امضا کرده است.

این صحبت‌های ضد و نقیض در شرایطی ادامه دارد که بعید نیست کارگزار باشگاه در روزها یا هفته‌های آینده اقدام به انتشار اسنادی کند که پرداخت این پول‌ها به باشگاه تأیید شود.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.