جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

الگری: دیدار مقابل اینتر تعیین کننده نیست؛ تکیه روی بازیکنی مثل رونالدو طبیعی است

الگری: دیدار مقابل اینتر تعیین کننده نیست؛ تکیه روی بازیکنی مثل رونالدو طبیعی است

ماسیمیلیانو الگری می گوید اگر چه دیدار مقابل اینتر بسیار هیجان انگیز است اما مسابقه ای تعیین کننده محسوب نمی شود.

به گزارش ایرران ورزشی و به نقل از اسکای، از هفته نهم مسابقات سری آ ایتالیا یوونتوس فردا شب در خانه اینتر به میدان خواهد رفت. به همین خاطر ماسیمیلیانو الگری در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

رابیو و آرتور
او را امروز خواهم دید. از کرونا رهایی پیدا کرده اما باید ببینم چه شرایطی دارد. آرتور کیفیت تیم را بالا برده است و بسیار مفید است. او باید به شرایط خوبش برگردد و به تدریج زمان بازی اش افزایش پیدا خواهد کرد و سپس تبدیل به بازیکن اصلی خواهد شد.
تقابل با اینتر
بازی فردا تعیین کننده نیست اما با پیروزی در آن می توانیم روند خوبمان را ادامه دهیم و یک قدم به جلو برداریم. دیدار مقابل رم از لحاظ جایگاه در جدول مهم تر بود. فردا در سن سیرو جو خوبی حاکم خواه بود. مسابقه ای بین دو تیم مهم برگزار خواهد شد. به نظرم اینتر هنوز هم مدعی اصلی قهرمانی است.
دیبالا
دیبالا در دسترس خواهد بود. حال او خوب است و در دو جلسه تمرینی در کنار تیم حضور داشته است. تقریبا تیم کاملی داریم و این موضوع بسیار با اهمیت است. از حالا تا زمان شروع بازی های ملی همه بازیکنان را نیاز داریم.

ترکیب اصلی
هنوز در مورد ترکیب اصلی تصمیم نگرفته ام. دیروز جلسه تمرینی خیلی خوبی داشتیم اما شاید فردا در مورد ترکیب اصلی تصمیم بگیرم. در دفاع حال همه خوب است. دلیخت نیز می تواند بازی در دفاع راست را یاد بگیرد. لازم است که این قدم را بردارد.
فشار روی بازیکنان
فشاری وجود ندارد. فقط انتظاراتی به جا وجود دارد تا بازی فوق العاده ای داشته باشیم. باید شب فوق العاده ای باشد. امیدواریم نتیجه مثبتی بگیریم. برای من بازی هیجان انگیزی است. تجربه کردن چنین بازی هایی حس خوبی دارد.
تکیه بیش از حد به رونالدو
طبیعی است وقتی بازیکنی با خصوصیات رونالدو در تیم تان دارید، روی او تکیه زیادی داشته باشید. طبیعی است بدون رونالدو همه مسئولیت بیشتری داشته باشند و سایر بازیکنانی که داریم باید گلزنی کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.