جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

رونالد کومان: در ال کلاسیکو هرگز نمی توان برنده را از پیش مشخص کرد؛ فاتی می تواند تفاوت ها را رقم بزند

رونالد کومان: در ال کلاسیکو هرگز نمی توان برنده را از پیش مشخص کرد؛ فاتی می تواند تفاوت ها را رقم بزند

رونالد کومان معتقد است که پیروزی در ال کلاسیکو می تواند اعتماد به نفس زیادی در این دوران پر از تغییر بارسلونا، به آن ها بدهد.

به گزارش ایران ورزشی رونالد کومان در این کنفرانس خبری گفت:

دو بازی اخیر خود را برده ایم و این حس خوبی دارد. ما برای بازی کردن و نشان دادن چیزهایی به هوادارانمان، بسیار هیجان زده ایم و امیدواریم که استادیوم پر یا تقریباً پر از هواداران باشد. ما میدانیم که چه کارهایی می توانیم انجام دهیم و در خانه بازی می کنیم، در نتیجه من نمی ترسم. باید بدون ترس بازی کنیم و نشان دهیم که می توانیم پیروز شویم. باید از همان ابتدا با اشتیاق زیادی بازی را شروع کنیم. جوردی آلبا به صورت طبیعی با تیم تمرین کرده و آماده بازی است. فکر نمی کنم فشاری بیش از این وجود داشته باشد. من می دانم که برای این که مربی بارسلونا باشید، باید این فشار را بپذیرید. من اهمیت ال کلاسیکو را می دانم. آنسو و وینیسیوس دو بازیکن جوانی هستند که هنوز چیزهای زیادی برای نمایش دارند. آنسو باید در آرامش به صورت کامل ریکاوری کند و به بهترین فرم خود برگردد. فاتی می تواند تفاوت ها را رقم بزند.
آینده؟ فکر می کنم فردا من مربی بارسا خواهم بود. فعلاً که این طور به نظر می رسد. من فکر نمی کنم که نیاز باشد رئیس هر هفته بیاید و به من اطمینان خاطر دهد و از اعتمادش بگوید چون این چیزی است که از قبل مشخص است. اهمیت این بازی را می دانم چون به عنوان یک بازیکن من در ال کلاسیکو هم پیروز شدم و هم شکست خوردم. مهم این است که از بازی لذت ببریم و این اولین ال کلاسیکوی من به عنوان سرمربی در حضور هواداران خواهد بود و چیزی که من می خواهم این است که هواداران را خوشحال کنیم. من از سوی رئیس و باشگاه احساس حمایت می کنم اما آگاهم که همه چیز به نتایجی که می گیریم بستگی دارد. من حس نمی کنم که بازی فردا یک آزمون است. این ال کلاسیکو است، یک بازی مهم اما تعیین کننده نیست. پیروزی در این بازی به خاطر اعتماد به نفسی که در این دوران تغییرات بسیار به ما خواهد داد، اهمیت زیادی دارد.
اول از همه، باید در این دیدار پیروز شوید چون نتیجه ال کلاسیکو چیزهای زیادی را نشان می دهد و بر اساس آن چه اتفاق می افتد، شما می توانید از خوب به بد تغییر کنید. من نمی دانم کدام تیم ترکیب بهتری دارد. من بارسلونا را هدایت می کنم، شاید آن ها در بعضی از پست ها تجربه بیشتری داشته باشند اما ما نیز بازیکنان باتجربه ای در اختیار داریم. چیزهایی هستند که رئال مادرید در آن ها بهتر بوده و چیزهایی هم وجود دارند که ما در آن ها بهتر بوده ایم. این کاملاً واضح است که در بازی ای مانند بازی مقابل دینامو کیف در روز چهارشنبه، باید گل دوم به ثمر برسد تا آرامش بیشتری داشته باشید. با نتیجه 2-0 همه چیز متفاوت به نظر می رسد. ما می دانیم که می توانیم در ال کلاسیکو پیروز شویم. در ال کلاسیکو هرگز نمی توان برنده را از پیش مشخص کرد اما ما در خانه بازی می کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.