یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱

آنچلوتی: فکر کنم وقت اولین پیروزی من در نیوکمپ رسیده باشد؛ هازارد در ترکیب اصلی؟ بعید است

آنچلوتی: فکر کنم وقت اولین پیروزی من در نیوکمپ رسیده باشد؛ هازارد در ترکیب اصلی؟ بعید است

بارسلونا و رئال مادرید در اولین ال کلاسیکوی فصل 2021/22 فردا (یکشنبه) از ساعت 17:45 در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کارلو آنچلوتی در صحبت های پیش از بازی گفت:

آیا ال کلاسیکو بهترین بازی اروپاست؟ می دانیم که این بازی برای ما، بارسلونا و فوتبال اسپانیا خاص است و با این ذهنیت خود را آماده مسابقه می کنیم. چیزی عوض نشده، حتی بدون مسی، رونالدو و راموس؛ بازیکنان می آیند و می روند اما رئال مادرید و بارسلونا همیشه پابرجا هستند. نهایت تلاش خود را می کنیم تا روی اتفاقات ممکن تمرکز کنیم، یک استراتژی خوب طراحی کنیم و نمایش خوبی داشته باشیم. در این نوع بازی ها هیچ تیمی از قبل مدعی نیست، و طیف وسیعی از موارد مختلف تعیین کننده خواهند بود و فقط جنبه فنی و فیزیکی نیست. انگیزه و تعهد جمعی بسیار مهم است. من تیمی قدرتمند، پر از بازیکنان با کیفیت دارم که نه تنها از لحاظ جسمانی و فنی، بلکه از لحاظ روانی هم قدرتمند هستند.
بله من هرگز در نیوکمپ پیروز نشده ام ولی فکر می کنم وقت پیروزی رسیده است. بازیکنان مهمی مثل کروس، مندی و مارسلو ریکاوری کرده اند... اما همچنان باید در برخی زمینه ها بهتر شویم.
ترکیب اصلی برای ال کلاسیکو
در مورد تغییرات احتمالی ترکیب نسبت به بازی با شاختار صحبت نخواهم کرد، چون درست نیست. هنوز با بازیکنان صحبت نکرده ام. فردا تصمیم خواهیم گرفت. تیم آماده است، کارواخال و هازارد هم برگشته اند. ترکیب فوق العاده ای داریم، همه متمرکز و با انگیزه هستند، حتی اگر از ابتدا به میدان نروند، چون درک می کنند که ورود به بازی و ارائه عملکردی خوب چقدر مهم است. هازارد به خوبی با تیم تمرین کرده و حس خوبی دارد اما بلافاصله به میدان فرستادن بازیکنی که تازه از مصدومیت برگشته سخت است. بعید است که او از ابتدا به میدان برود. نکته کلیدی این است او را در اختیار داریم و هر لحظه می تواند مفید واقع شود.

ال کلاسیکو بدون مسی
بازیکنان خوب دیگری هم وجود دارند، که جوان تر و شگفت انگیز هستند. این بازی همیشه سخت خواهد بود.
نقش والورده در سیستم 3-3-4؟ بدیهی است که او باید در خط میانی بازی کند، نمی توانم خصوصیات بازیکنانم را تغییر دهم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.