پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

جمشید نظمی: از فدراسیون مجوز ثبت قراردادها را گرفتیم

جمشید نظمی: از فدراسیون مجوز ثبت قراردادها را گرفتیم

با اعلام جمشید نظمی، تراکتور اکثر مطالبات بازیکنان خارجی خود را پرداخت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی، جمشید نظمی درباره ثبت قرارداد بازیکنان تراکتور و حل مشکل سرخپوشان تبریزی پس از چندین ماه به تسنیم گفت:

به نظرم زنوزی به‌عنوان بخش خصوصی در این وضعیت اقتصادی کشور فداکاری و تمام مطالبات باشگاه را طبق وعده‌ای که داده بود، پرداخت کرد. وقفه‌ای هم که به وجود آمد و باعث شد هفته اول لیگ را از دست بدهیم،‌ به دلیل عدم اعلام وصول مطالبات از سوی میمبلا و مازولا بود. در هر صورت به امید خدا قرارداد بازیکنان ثبت شد و بچه‌ها به بازی دوم خواهند رسید تا دست سرمربی هم بازتر باشد.
نظمی در واکنش به این موضوع که تراکتور در هفته نخست به دلیل کمبود بازیکن با چهار گل از گل‌گهر شکست خورد، عنوان کرد:

همانطور که گفتم متأسفانه نامه اعلام وصول میمبلا و مازولا 9 روز طول کشید تا به دست ما برسد. ما پیش‌بینی کرده بودیم این اتفاق در نهایت دو یا سه نهایت بیفتد، اما این اتفاق رخ نداد و باعث شد هفته اول را از دست بدهیم. به هر حال همیشه هفته‌های اول تیم‌ها نوسان دارند و ان‌شاءالله از هفته دوم تیم‌ را کامل در اختیار خواهیم داشت.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد روند پرداخت بدهی‌های داخلی و کسب مجوز برای ثبت قراردادها توضیح داد:

اکثر مطالبات داخلی‌ها را پرداخت کردیم و فقط دو سه پرونده مانده بود که برای پرداخت آنها هم فرصت گرفتیم. با توجه به حجم بالای مطالبات پرداختی، به نظرم کار بزرگی انجام شده است. البته باید بگویم ما به چند پرونده داخلی نیز هنوز اعتراض داریم که آنها را پیگیری خواهیم کرد. با این وجود طی مکاتباتی که با فدراسیون فوتبال داشتیم در نهایت صبح امروز مجوز ثبت قراردادها را دریافت کردیم.
نظمی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی پیش پرداخت بازیکنان جدید نیز پرداخت خواهد شد، گفت:

قول دادیم به زودی این اتفاق هم رخ دهد. تا الان تمرکزمان روی پرداخت مطالبات بود و ان‌شاءالله به زودی به بازیکنان هم پول خواهیم داد.
نظمی در پایان یادآور شد:

فکر می‌کنم دغدغه اصلی هواداران با ثبت قراردادها مرتفع شده باشد و فقط نتیجه‌گیری می‌ماند که ان‌شاءالله تیم هم نتایج خوبی به دست خواهد آورد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.