جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

محمد ربیعی: همه تیم ها از بازی در ورزشگاه زینلی سرچشمه لذت می برند

محمد ربیعی: همه تیم ها از بازی در ورزشگاه زینلی سرچشمه لذت می برند

سرمربی مس رفسنجان درخصوص ورزشگاه شهید زینلی رفسنجان به صحبت پرداخت.

به گزارش ایران ورزشی؛ محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار مس رفسنجان مقابل پدیده خراسان اظهار داشت:

تلاش می‌کنیم تمام تمرکز و جدیت خود را داشته باشیم. باید رفته‌رفته به مرز درستی از هماهنگی و بازی تیمی برسیم و مطمئنم این موضوع زمان‌بر است. پس از وقفه بعدی دیدارهای ملی، به هماهنگی لازم می‌رسیم و باید در بیشتر دقایق مسابقه، از تمرکز بالایی برخوردار باشیم تا در اجرای برنامه‌های تاکتیکی موفق‌تر عمل کنیم. ورود اعضای تیم پدیده را به سرچشمه خوشامد می‌گویم.
وی درخصوص شرایط مبهم تیم پدیده برای این مسابقه گفت:

تجربه ثابت کرده این مواقع، با عنصر ناشناخته‌ای روبرو می‌شوید و اتفاقات، تیم مقابل را در بالاترین سطح هیجان و انگیزه قرار می‌دهد که کار ما سخت می‌شود.  دوست داشتم همه‌چیز مانند سایر بازی‌ها استاندارد باشد و در این شرایط، نحوه مقابل هم ساده‌تر است. نمی‌دانیم در چه شرایطی با رقیب روبرو هستیم.
سرمربی مس رفسنجان با تمجید از شاگردان رضا مهاجری بیان کرد:

پدیده از لحاظ انگیزه و خواستن، بالاتر از حد عادی است و این موضوع برای ما خوب نیست. تلاش می‌کنیم تمرکز خود را طی 90 دقیقه حفظ کنیم تا از این بازی سخت، نتیجه دلخواه خود را بگیریم. پدیده مقابل آلومینیوم در هفته اول منسجم بود و در این مسابقه و دیدارهای دوستانه، تنها دو گل دریافت کرده است. حریف خط دفاعی منسجمی دارد و در ضدحملات زهردار است. امیدوارم دچار مشکل نشویم.
ربیعی با اشاره به برگزاری بازی در ورزشگاه شهید زینلی رفسنجان تصریح کرد:

از همه عواملی که مجدّانه تلاش کردند تا ورزشگاه شهید زینلی به بازی برسد، تشکر می‌کنم. خواسته قلبی من و مدیران باشگاه بود که در رفسنجان میزبان باشیم و برای دیدارهای خانگی، از این شهر خارج نشویم. همه مربیان دوست دارند زمینی باکیفیت داشته باشند و زمین سرچشمه از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است که به کیفیت بازی دو تیم کمک می‌کند.
وی امکانات ورزشگاه خانگی نارنجی‌پوشان را ستود و خاطرنشان کرد:

سازه ورزشگاه شامل اتاق‌های مختلف آن و نیز سیستم نور، با حرکت جهادی و همبستگی بالایی تکمیل شد تا میزبان باشیم. من سال‌های متوالی در لیگ‌های متفاوتی کار کردم و به نظرم این ورزشگاه، یکی از بهترین استادیوم‌های ایران است. هر تیمی که به ورزشگاه شهید زینلی می‌آید، لذت می‌برد و از بازی در آن استقبال می‌کند. من و سایر عوامل باشگاه، نمایندگان کارگران مجموعه مس هستیم و تیم متعلق به آنها و مردم شریف رفسنجان هستند.
سرمربی مس رفسنجان درباره وضعیت محمد انصاری بیان کرد:

او بازیکن بسیار خوب و مودب ما بود که از لحاظ فنی به ما کمک بسیاری می‌کرد. نوک پنجه انصاری به چمن گیر کرد و ورم پا، به او اجازه MRI نمی‌دهد. برای تشخیص بهتر تورم باید بخوابد و به نظرم با مصدومیت شدیدی روبرو هستیم. آرزو می‌کنم مصدومیت انصاری جزئی باشد و پس از یک دوره کوتاه، از او استفاده کنیم. آرزو می‌کنم محمد هرچه سریع‌تر به تیم بازگردد و او مورد حمایت کامل من و باشگاه مس است. وضعیت انصاری هفته آینده مشخص خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.