یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱

توخل: زدن 7 گل به شانس هم نیاز دارد؛ روز بدی برای فارکه بود

توخل: زدن 7 گل به شانس هم نیاز دارد؛ روز بدی برای فارکه بود

توماس توخل می گوید اگر چه به عملکرد شاگردانش افتخار می کند اما زدن 7 گل نیاز به شانس دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه چلسی، از هفته نهم مسابقات لیگ برتر انگلیس، چلسی در خانه خود میزبان نوریچ سیتی بود که این دیدار با پیروزی پرگل چلسی به پایان رسید و شاگردان توماس توخل  توانستند این تیم را با 7 گل شکست دهند. بعد از این بازی مربی آلمانی در کنفرانس خبری بعد از بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. توخل در مورد برد پر گل تیمش گفت:

وقتی پیراهن چلسی را بر تن کردیم می خواستیم کارمان را از همان ابتدا در بهترین سطح انجام دهیم. از عملکرد بازیکنانم خیلی راضی و خوشحال هستم. بازیکنانم تلاش بسیار زیادی در این بازی انجام داده اند. این چهارمین بازی پیاپی ما در مدت زمانی کوتاه بود و از رویکرد بازیکنانم خوشم آمد. با تمام توان بازی کردیم و از این اتفاق خوشم آمد به همین خاطر هم مستحق برد بودیم و این یک نکته کلیدی است. خوشحالم که مدافعان کناری به محوطه جریمه آمدند و این آزادی را داشتیم که دائما حمله کنیم و وارد محوطه جریمه شویم و گلزنی کنیم. اهمیت زیادی دارد که بازیکنان به حمله اضافه شوند چون کارمان آسان تر می شود.
مربی آلمانی در مورد هت تریک میسون مانت در این دیدار نیز گفت:

هت تریک کردن میسون اتفاق بزرگی است زیرا لحظه مهمی برایش محسوب می شود. او خیلی به این اتفاق افتخار می کند. خیلی به خودش فشار آورد. او در چند بازی اخیر با آزادی بیشتری بازی کرد و دقیقا همان چیزی بود که به آن نیاز داشتیم. بازی های زیادی انجام داده ایم و بازی های زیادی در پیش است. به خصوص برای او که سن کمی دارد. او بسیار رقابت طلب است و هت تریک برای او که پسری از آکادمی است، بسیار مهم بود.

توخل در ادامه گفت:

خیلی خوب پرس کردیم و تلاش زیادی داشتیم. توانستیم موقعیت های زیادی ایجاد کنیم. زدن 7 گل نیاز به شانس هم دارد. این بازی تمام شد و بازی بعدی در روز سه شنبه در پیش است. بازیکنانم لیاقت تمام تعریف ها را دارند اما این فقط یک بازی بود. تمرکزمان باید روی این باشد که در بازی های بعدی نیز همین قدر موقعیت ایجاد کنیم. این خواسته ما است. برای گلزنی نیاز به شانس است. برای فارکه ناراحتم زیرا دست از گلزنی نکشیدیم و نمی خواستیم دست بکشیم. در بین دو نیمه گفتیم به گلزنی ادامه دهیم. امروز روز بعدی برای فارکه بود. امیدوارم سرش را بالا بگیرد و تیمش را به مسیر برگرداند. او مربی خوبی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.