دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰

مدیر برنامه های کروس: تونی با انتقال به منچستریونایتد موافقت کرده بود

مدیر برنامه های کروس: تونی با انتقال به منچستریونایتد موافقت کرده بود

فولکر اشتروت، مدیر برنامه های تونی کروس جزئیات جدایی این بازیکن از بایرن مونیخ و انتقال به رئال مادرید را فاش کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از MiaSanMia، او در این خصوص گفت:

در سپتامبر 2013، ما در دفتر باشگاه بایرن مونیخ نشستیم تا بر سر تونی کروس مذاکره کنیم. بایرن قصد تمدید قرارداد داشت - تونی هم مخالف تمدید نبود. بایرن سالانه 6 میلیون یورو خالص پیشنهاد کرد. آیا آنها فراموش کرده بودند که من از میزان دستمزد پرداختی به گوتسه خبر داشتم؟ ما 10 میلیون یورو می خواستیم. پپ گواردیولا برای حفظ تونی جنگید. او به تونی گفت: 'اینجا به تو نیاز دارم' - به گمانم همین را به رومنیگه هم گفته بود.
  در نوامبر 2013، من برای مذاکرات بیشتر به آنجا رفتم. رومنیگه به من گفت: 'به عنوان نشانی از قدردانی ما از تونی، 6.5 میلیون یورو پیشنهاد می کنیم' - من هم به او گفتم: 'آقای رومنیگه، ما زیر 10 میلیون یورو قبول نمی کنیم'. گفتگوی ما 28 دقیقه بیشتر طول نکشید. بعد از آن اولی هوینس به سبک خودش وارد ماجرا شد. در 2 فوریه 2014، بعد از پیروزی 5-0 بایرن مونیخ مقابل فرانکفورت که یک پیروزی معمول به سبک گواردیولا بود، اولی هوینس در تونل رختکن به سمت تونی کروس رفته و فریاد زد: 'به مدیر برنامه ات زنگ بزن! هرگز اینجا 10 میلیون یورو دریافت نخواهی کرد' - تونی هم پاسخ داده بود: 'نیازی نیست که با او تماس بگیرم. ما هم عقیده هستیم.'
آنها در ابتدا نمی خواستند ما را باور کنند. بایرن چگونه اجازه جدایی تونی کروس را داد؟ بازیکنی که برای سبک فوتبال گواردیولا بی نقص بود. در آوریل 2014، منچستریونایتد یک کپی از قرارداد را به ما فرستاد. در آن زمان دیوید مویس، سرمربی وقت منچستریونایتد شخصاً با تونی ملاقات کرده بود. صحبت ها و قرارداد پیشنهادی یونایتد ابراز علاقه روشن بود. تونی کروس با انتقال به منچستریونایتد موافقت کرده بود. من هنوز هم یک کپی از آن قرارداد دارم که تنها امضای تونی را کم دارد. در 22 آوریل 2014، مویس از سرمربیگری منچستریونایتد برکنار شد. دوباره باید به دنبال باشگاه جدیدی می گشتیم... در نهایت کروس در تابستان 2014 راهی رئال مادرید شد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.