سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

پپ گواردیولا: شجاعت برایتون را تحسین می کنم؛ آن ها در حد تاپ فور بازی می کنند

پپ گواردیولا: شجاعت برایتون را تحسین می کنم؛ آن ها در حد تاپ فور بازی می کنند

پپ گواردیولا پس از برد ۴-۱ منچسترسیتی در خانه برایتون، لب به ستایش حریف گشود و گفت آن ها در حد تیم های بالانشین جدول بازی می کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، به گفته گواردیولا، سیتیزن ها که در همان ۳۰ دقیقه ابتدایی ۳ گل به حریف زدند، کار راحتی برای غلبه بر برایتون نداشتند. او در پایان مسابقه گفت:

می دانم بازی کردن در این ورزشگاه، مقابل این سرمربی، مقابل این تیم و برنده شدن در آن چه اهمیتی دارد. باید به تحسین حریف بپردازم که پس از تغییراتی که داشت، در نیمه دوم واقعا خوب بازی کرد. این درس خوبی بود که در فوتبال باید با توپ بازی کرد و وقتی آن را در اختیار نداشته باشید، اذیت می شوید. برایتون به مدت ۳۰ دقیقه بهتر از ما بود. آن ها بازیسازی با دروازه بان خود را خوب انجام می دادند، در خط میانی یک نفر بیشتر داشتند و در جلوی زمین هم تحرکات خوبی صورت می گرفت. تیم آن ها هر ساز و کاری که یک تیم بزرگ باید داشته باشد را دارد. بازی کردن مقابل این تیم به مدت ۹۰ دقیقه خیلی سخت است. من شجاعت شان را تحسین می کنم. آن ها مثل تیمی در تاپ فور یا تاپ فایو بازی می کنند. در مقابل تیمی دیگر پس از ۳-۰ شدن نتیجه، کار تمام بود ولی مقابل این تیم این طور نیست. ما به خاطر داشتن بازیکنانی خوب برنده شدیم. از من خیلی در مورد تصمیمات سرمربی ها سوال نپرسید.
گواردیولا در خصوص فیل فودن افزود:

او هم در بال چپ و هم بال راست خوب است. فیل می تواند در پست های متعددی به خصوص مرکز خط حمله بازی کند چون آن کیفیت و دقت لازم را دارد. او در بازی های اخیر فرصت های زیادی برای گلزنی داشت ولی هنوز جوان است و پیشرفت خواهد کرد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.