جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

برگزاری اردوی بسترسازی کشتی فرنگی نونهالان در کمپ تیم‌های ملی

برگزاری اردوی بسترسازی کشتی فرنگی نونهالان در کمپ تیم‌های ملی

اردوی بسترسازی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان با حضور نزدیک به ۹۰ کشتی‌گیر و مربی سازنده آن‌ها در خانه کشتی شهید صدرزاده محل تمرینات تیم های ملی بزرگسالان برگزار می‌کند.

به گزارش ایران ورزشی، این اردوی یک هفته‌ای در روزهای ۴ تا ۱۰ آبان‌ماه به منظور آشنایی کشتی‌گیران با محیط کمپ تیم‌های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی و خانه‌های کشتی شهید مصطفی صدرزاده و شهید ابراهیم هادی برگزار می شود و بیش‌تر جنبه ی تفریحی، فرهنگی و آموزشی خواهد داشت.

اسامی نفرات دعوت شده به شرح زیر است:

۳۸ کیلوگرم: محمدحسین رحیم آبادی (خراسان رضوی) علی غریبی (خوزستان) حسین ابراهیمی (تهران) امیرحسین کوهساری (گلستان)
۴۱ کیلوگرم: مهدی میرشکار (سیستان و بلوچستان) حسین میرآقایی (البرز) امیرحسین کوهساری (گلستان) امیرحسین میرزائیان (مازندران)
۴۴ کیلوگرم: پیام احمدی بلوطکی (خوزستان) نیما بینا (کرمان) ابوالفضل حیدری (مازندران) محمدجواد ابوطالبی (قم)
۴۸ کیلوگرم: محمدرضا غلامی (فارس) متین ابدالی فرد (توابع تهران) رضا شهبازی (خوزستان) دانیال دهقان (البرز)
۵۲ کیلوگرم: امیرمهدی سعیدی نوا (قم) حسام موسوی (کهگیلویه و بویراحمد) ایلیا علیخانی (فارس) طاها کشیر (گلستان)
۵۷ کیلوگرم: احمدرضا محمدیان (لرستان الف) علی دزفولی‌نژاد (بوشهر) میلاد حسنی (تهران) پویان کالاشی (مازندران)
۶۲ کیلوگرم: مسلم حسینوند (خوزستان) محمدرضا بختی (توابع تهران) حسین اکبری فر (یزد) علی اکبر محمدی (تهارن)
۶۸ کیلوگرم: محمد مرادی (تهران) ایلیا ابراهیمی (اردبیل) محمدجواد احمدیان‌فر (مرکزی) حسین شیخی (خوزستان)
۷۵ کیلوگرم: امیرحسین نعمت زاده (قم) کامران بک پیکری (خوزستان) علیرضا عباسی (قزوین) پدرام قصری (اصفهان)
۸۵ کیلوگرم: علی جانی (اردبیل) علی اکبر اصغری ولدی (توابع تهران) محمدمهدی زیارتی امید (تهران) متین براتی (بوشهر)
کشتی گیران منتخب کمیته فنی: دیار احمدی (کردستان) امیرحسین نعمت‌پور (لرستان) مهدی مرادی (تهران) ابوالرحیم وحیدفر (بوشهر) حسین قادری (قم) آرتین لفوتی (مازندران) کامین امیری (توابع تهران) محمد خزر (مازندران)

سرمربی: حمیدرضا (فرهاد) اسماعیل‌نژاد

مربی سازنده دعوتی: ملک بویری- سعید درخور- محمد نظری- روح اله دهملایی- قاسمی (خوزستان) محمدحسین شیخی- امین قلاوند (تهران) میلاد نوری- محمدحسین کتور (گلستان) علیرضا عابدینی (البرز) محمد شیخی (سیستان و بلوچستان) حسن میربابایی – محمدرضا اکبری (مازندران) علی سالاری (کرمان) محمد شکرپور (قم) آل‌محمد- نظام حسینی (فارس) مهدی مهاجم (کهگیلویه و بویراحمد) محسن نعمت‌پور- سامان نعمتی (لرستان) ناصر کرمانی (بوشهر) اصلانی- حیدر فرخنده (اردبیل) اسماعیلی (مرکزی) غلامرضا انتظاری (خراسان رضوی) حبیب قیداری (قزوین) داود سلیمانی (اصفهان) حسین کیانی (بوشهر)

مربیان: نادر مشروطی (اردبیل) حسین اسماعیل پور (گیلان) روح اله دل انگیز (لرستان) شهروز سیفی (مازندران) حبیب کاکاحاجی- غلامرضا قصاب (خوزستان) مهدی سلحشور (بوشهر) عبدالصاحب حیدرزاده- غلامرضا عزیزی (ایلام) ماشاء اله عرب (تهران)

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.