سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

شعار هواداران لیورپول در جریان بازی با منچستریونایتد: سولسشر باید بماند

اوله گونار سولسشر: به ته خط رسیده ایم؛ گل دوم میخی بر تابوت ما بود

اوله گونار سولسشر: به ته خط رسیده ایم؛ گل دوم میخی بر تابوت ما بود

سرمربی شیاطین سرخ از یک طرف از رسیدن به پایان خط می گوید و از طرف دیگر، امیدوار است که با کار کردن روی ذهنیت بازیکنانش، مانع از تکرار این نتیجه در بازی های آینده شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، سولسشر که قبل از این بازی هم خطر اخراج را احساس می کرد، حالا بیش از هر زمانی به درب خروج اولدترافورد نزدیک شده است. تیم او با ارائه عملکردی غیر قابل دفاع، مقابل تماشاگران خودی شکست تحقیر آمیزی را متحل شد. این مربی در مصاحبه پس از بازی گفت:

آسان نیست اگر چیزی غیر از این بگویم که این تیره و تارترین روزی است که هدایت این بازیکنان را در دست داشته ام. ما نه به طور انفرادی و نه تیمی خوب نبودیم. نمی توان به تیمی مثل لیورپول چنین فرصت هایی داد ولی متاسفانه این کار را کردیم. کل عملکرد تیم به اندازه کافی خوب نبود. ما از هم باز بازی کردیم، آن ها فرصت سازی کردند و به خوبی هم از آن ها بهره بردند. گل سوم سرنوشت بازی را مشخص کرد.
طبیعتا ناراحت، ناامید و عصبانی هستم. احساسات اهمیتی ندارد و فقط این مهم است که برای پیشرفت کردن و جلوگیری از تکرار چنین چیزی چه خواهیم کرد. ما باید برای گلزنی تلاش می کردیم. کسی دست روی دست نمی گذارد تا ۲-۰ ببازد. گل سوم میخی بر تابوت ما بود. باید روی ذهنیت بازیکنان کار کرد. بازی های بزرگی در پیش هستند و الان وقت اخم کردن و تاسف خوردن به حال خودمان نیست. باید خودمان را جمع کنیم. من در طول سال ها، شاهد پیشرفت این بازیکنان بودم. آن ها کسانی هستند که اتحادشان را حفظ می کنند و مراقب یکدیگر هستند. امروز اما به اندازه کافی خوب نبودند.
مسئولیت این شکست با کیست؟ با من است؛ همین و بس. اعضای کادر فنی بسیار خوب هستند. من رویکرد تیم در بازی را انتخاب کردم. ما فرصت طلب نبودیم، فضای زیادی در اختیار حریف گذاشتیم و وقتی به بازیکنان خوب فضا بدهید، گل می زنند.

ما در دو سال و نیم اخیر در اینجا با همین نگرش پرس از جلو بازی کردیم ولی امروز حریف توپ هایش را گل کرد و به نظرم ما به عنوان منچستریونایتد، همیشه باید دنبال دیکته کردن بازی خود بر حریف باشیم. ما در حالی راهی رختکن می شدیم که هر ۱۵ دقیقه باید یک گل می زدیم. من می دانستم بازیکنان ما قادر به انجام دادن این کار هستند ولی گل چهارم قبل از پایان نیمه، کار را تمام کرد.
من خیلی پیشروی کردم؛ ما به عنوان یک گروه خیلی پیشروی کردیم. آنقدر به خواسته مان نزدیک هستیم که الان وقت تسلیم شدن نباشد. کار سخت است. بازیکنان سر افکنده خواهند بود ولی شخصیت های قدرتمندی در تیم حضور دارند. می دانیم که به ته خط رسیده ایم و نمی توانیم حسی بدتر از این داشته باشیم.
به نقل از فابریتزیو رومانو، پس به ثمر رسیدن گل پنجم لیورپول توسط محمد صلاح، برخی از هواداران منچستریونایتد شروع به ترک ورزشگاه اولدترافورد کردند. در همین حال، برخی از هواداران لیورپول شعار می دادند:

اوله باید بماند. اوله سکان (هدایت منچستریونایتد) را در دست دارد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.